LEANO.cz
Levná Lékárna

Lékárny ve městech

Levná Lékárna Brno
Lékárny Levná Lékárna

Levná Lékárna

Eshopu Levná lékárna má více jak 8.000 položek skladem. Nakupovat můžete léky, léčebnou kosmetiku, doplňky stravy, sortiment pro děti, zdravou výživu a další. Výhodou je poštovné zdarma.

Levnalekarna.cz je jak internetovým eshopem tak kamenným obchodem v Brně. Provozuje distribuci léčiv, zdravotnické techniky a věnuje se řadě charitativních i obchodních aktivit.

Na skladě máme více než 8000 položek z kategorií volně prodejné léky, doplňky stravy, přípravky na hubnutí, léčebná kosmetika, cestovní medicína, sortiment pro péči o děti, stomické pomůcky, zdravá výživa a mnoho dalšího, na co si jen vzpomenete.

NÍZKÉ CENY V LEVNÉ LÉKÁRNĚ

Díky průběžnému přeceňování výrobků se neustále snažíme udržet co nejvýhodnější konečné ceny pro naše zákazníky a nabízíme i pravidelné slevy na sezónní produkty. Navíc při využití eshopu a objednávce nad 1500 Kč neplatíte poštovné a vybrané zboží vám doručíme ZDARMA až domů.

Jako jedni z mála poskytuje reklamační lhůtu po dobu 30 dnů. A dokonce lze u nás platit i online platební kartou – snazší už to být ani nemůže.

SPECIÁLNÍ SORTIMENT LEVNÉ LÉKÁRNY

Krom běžných výrobků u nás nakoupíte například bambusové plenky i vložky za skvělé ceny a v prvotřídní kvalitě. Nabízíme také speciální biokosmetiku, netestovanou na zvířatech, homeopatika a spoustu přírodních výrobků – fandíme přírodě a máme pro ní vyčleněné celé vlastní oddělení.

BLOG LEVNÉ LÉKÁRNY A SOUTĚŽE

Každou chvilku vyhlašujeme na našich stránkách soutěže o drobné ale i hodnotné ceny a zároveň pro vás píšeme blog na zajímavá témata, která jsou aktuální. Nejedná se pouze o zdravotnická témata, ba naopak, stačí se přihlásit. Naše stránky najdete i na Facebooku.

Levná Lékárna Levná Lékárna Brno, Lékárny Levná Lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun