Lékárny IPC

Lékárny ve městech

Lékárny IPC Ostrava Lékárny IPC Hradec Králové Lékárny IPC Karlovy Vary Lékárny IPC Děčín Lékárny IPC Litoměřice Lékárny IPC Choceň
Lékárny Lékárny IPC

Lékárny IPC

Eshop IPC lékárny zajišťuje prodej léků, kosmetiky a zdravotnického vybavení. Tisíce produktů skladem, rychlé doručení, doprava zdarma. Nakupujte z internetové lékárny IPC a ušetřete oproti nákupu v kamenných lékárnách až stovky korun.


Lékárny IPC eshop

Na internetových lékárnách je velkou výhodou, že si mohou dovolit nižší ceny než kamenné prodejny, a zároveň není možné ošidit kvalitu, neboť i internetová lékárna musí mít povolení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv – a to právě IPC lékárny mají. A krom toho má eshop i mnohem širší nabídku zboží, než najdete v obchodě. O ušetřeném času snad ani nemluvě.

Proč nakupovat na eshopu v IPC lékárnách?

DOPRAVA A PLATBA

Zboží nakoupené v eshopu si můžete buďto vyzvednout zdarma v lékárně NIKO v Hradci Králové, jinde není osobní odběr Ezopových objednávek možný. Chcete-li si nechat objednávku poslat, nabízí lékárny doručení prostřednictvím České pošty nebo kurýrní služby DPD. Využít můžete i služeb Zásilkovny, což je levnější a můžete si najít nějakou, co máte nejblíže po ruce.

Platbu lze uskutečnit buďto převodem na účet, nebo online platbou, v hotovosti dobírkou či na prodejně, případně lze využít šeky na vaší Benefit kartě.

KAMENNÉ LÉKÁRNY IPC

Je to síť českých lékáren s tradicí od roku 1993, které jsou provozovány po celé České republice. Všechny kamenné prodejny představují pro pacienty diskrétní místo, kde se můžou s kvalifikovaným a ochotným personálem poradit o čemkoliv, co je trápí a najít spolu řešení v rámci širokého sortimentu. Důraz na potřeby klienta a kvalita poskytovaných služeb je pro IPC lékárny na prvním místě.


IPC lékárna

Lékárny IPC Lékárny IPC Ostrava, Lékárny IPC Hradec Králové, Lékárny IPC Karlovy Vary, Lékárny IPC Děčín, Lékárny IPC Litoměřice, Lékárny IPC Choceň, Lékárny Lékárny IPC
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna DocSimon

DocSimon