Lékárníci 95 Lékárníci 95 Cheb Lékárníci 95 Rozvadov Lékárníci 95 Františkovy Lázně
Všechny lékárny Lékárníci 95

Lékárníci 95

Lékárníci 95 mají ještě nižší ceny za léky. Více jak 1500 léků bez doplatku, pravidelné AKCE na produkty a věrnostní karta se slevami až 50%.

Lékárníci 95 jsou levnější!

Ano, je to tak a to proto, že od srpna 2011 disponují „povolením k distribuci léčivých přípravků“, které vydal Státní ústav pro kontrolu léčiv. Toto povolení jim umožňuje nakupovat léčiva přímo od výrobců, takže se poníží cena doplatku na léčiva a u volně prodejných přípravků dojde také ke koncovému snížení ceny. Pro pacienty to znamená příznivější ceny a pro velkoodběratele nemalou úsporu konečné fakturace.

Lékárníci 95

Proč se lékárna jmenuje Lékárníci 95?

Společnost založili absolventi farmaceutické univerzity v Hradci Králové a číslo 95 značí ročník počátku jejich studií. Originální nápad! A tato lékárna je celkově hodně mimořádná a originální, není jen místem k nákupu, ale i místem, které aktivně pomáhá, o čemž se dočtete níže.

V současné době má společnost šest kamenných prodejen v západních Čechách, mimo to provozují ještě specializované prostředky zdravotnické techniky pod záštitou společnosti B. Braun Medical s.r.o.

Poradenství

Společnost si potrpí na kvalifikovaném a ochotném personálu. Vždy vám odborně poradí a věnují vám dostatek času. Svůj servis rozšířili i o logistickou část, kdy nabízejí možnost poslat vybraný sortiment prostřednictvím kurýrní služby.

Klientská karta

V sortimentu lékárny najdete více než 1 500 léků bez doplatku! Držitelé karty mají navíc slevu z doplatku až 50 %. Karta ukáže lékárníkovi databázi vámi užívaných léčiv a pomáhá tím předcházet případné interakci užívaných léků.

Dále se mohou držitelé věrnostní kartičky zúčastnit probíhajících soutěží. Budete také pravidelně informováni z první ruky o všech probíhajících akcích, novinkách i zmíněných soutěžích a karta vám ještě k tomu všemu otevírá možnost získat jakási personalizovaná překvapení, jež ovšem Lékárníci 95 neprozrazují předem.

Klientská karta Lékárnici 95

Pořiďte si tedy klientkou kartu zdarma, se všemi jejími výhodami a uvidíte, o jaká překvapení se jedná.

Lékárníci 95 Lékárníci 95 Cheb, Lékárníci 95 Rozvadov, Lékárníci 95 Františkovy Lázně, Všechny lékárny Lékárníci 95
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun