LEANO.cz
Lékárna Pohoda

Lékárna Pohoda

Online lékárna Pohoda garantuje nejnižší ceny, spolehlivost dodání a expresní doručení do 48 hodin.

Lékárna Pohoda je internetová lékárna zřízená při kamenné lékárně u zámku v Bučovicích, které je zároveň i odběrným místem eshopu. Zabývá se výdejem léků na lékařský předpis i na volný prodej, individuální přípravou léčiv a nabízí i produkty z oblasti dermokosmetiky a doplňků stravy.Lékárna pohoda eshop

Co má Lékárna Pohoda navíc?

Lékárna nabízí mimořádně široký sortiment homeopatik (včetně individuálního dovozu), výrobků pro maminky a řadu bezlepkových výrobků. Koupíte zde i veterinární přípravky určené k volnému prodeji. Nezanedbatelnou součástí nadstandardních služeb je poradenská a konzultační činnost poskytovaná školenými odborníky.

Platba a doprava Lékárny pohoda

Na našich kamenných prodejnách můžete platit pomocí poukázek Sodexo (FlexiPass, VitalPass aj.) a Accor (Compliments Medica, Multi). Na eshopu lékárny lze platit pouze hotově prostřednictví dobírky nebo předem na účet. Karty neakceptujeme ani na kamenných prodejnách.

Dopravu zajišťuje buďto Česká pošta (59-119 Kč) anebo můžete využít služeb Zásilkovny (89 Kč) v okolí vašeho bydliště. Při objednávce nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Lékárna garantuje nejnižší ceny, spolehlivost dodání a expresní doručení do 48 hodin.

Eshop Lékárny Pohoda

Internetový obchod se pyšní přehlednými stránkami a obrovským výběrem zboží od čajů přes kompletní sortiment pro péči o dítě, zuby, kosmetiku s různým zaměřením, ortézy, gelové obklady, rehabilitační pomůcky, obvazový materiál, doplňky stravy, testovací proužky až po inkontinenční pomůcky.

Akce Lékárny Pohoda

Na stránkách vždy najdete zboží, které je aktuálně za akční cenu. Stejně tak jako můžete prostřednictvím eshopu využít elektronickou poradnu pro vaše dotazy a konzultace. Na stránkách se můžete i zaregistrovat pro snazší opakované nákupy a pro možnost zasílání akčních nabídek i informacích o vaší aktuální objednávce například prostřednictvím emailu.

Lékárna Pohoda
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun