Lékárna Zdraví

Lékárna Zdraví

Nakupujte výhodně v internetové lékárně Zdraví. V eshopu lékárny koupíte léčiva, kosmetiku i vitamínové doplňky až o 20% levněji, jak v kamenné lékárně.

Lékárna Zdraví byla v Zábřehu na Moravě otevřena v únoru 2003, konkrétně v den Svatého Valentýna. Kdo ví, zda byl tento termín zvolen náhodně nebo záměrně, každopádně laskavý personál je v této lékárně samozřejmostí a důležitým faktorem pro základní komfort nakupujícího.Lékárna Zdraví eshop

ESHOP LÉKÁRNA ZDRAVÍ

Internetová lékárna Zdraví má velmi přehledný, na hledání jednoduchý eshop. Hledané produkty najdete buďto podle kategorie nebo i podle výrobce. V nabídce je široký sortiment léčiv, potravních doplňků, vitamínů, minerálů, kosmetiky, potřeb pro matky s dětmi, pro zvířata a koupíte zde i zdravotnický materiál – dezinfekce, lékárničky, kompresní punčochy, měřicí přístroje, obvazy aj.

AKCE A VÝPRODEJE NA LÉKÁRNĚ ZDRAVÍ

Jednoznačně se vyplatí sledovat webové stránky, především sekci Výprodeje, Cenová bomba a Dárková balení. Nabídka je pravidelně i sezónně aktualizovaná a slevy jsou významné.

PORADNA LÉKÁRNY ZDRAVÍ

Internetová podoba lékárny Zdraví vznikla až v roce 2007. Do té doby byla jen její kamenná verze v Zábřehu, kde byly vyčleněné hodiny pro konzultace dle otevírací doby prodejny a tak je tomu dodnes – od 7,30 do 17,00 hodin v pracovní dny a v sobotu od 8 do 11. Případně se dá využít telefon nebo mailová adresa – hlavně v případě eshopu.

NOVINKY

V případě, že chcete být pravidelně informovaní o novinkách a nechcete se denně dívat na stránky, je ideální se zaregistrovat, novinky vám budou chodit mailem. Registrace má i spoustu dalších výhod pro věrné zákazníky.

VÝDEJNÍ MÍSTA

Abyste ušetřili za poštovné, je možné si zboží zakoupené na eshopu vyzvednout i osobně buďto v kamenné lékárně v Zábřehu na Moravě anebo je možnost i v Praze u Karlova náměstí. Více info najdete na webu eshopu lékárny Zdraví.

PLATEBNÍ PODMÍNKY A DOPRAVA

Pokud si nakonec musíte nechat objednávku poslat, doručí vám jí Česká pošta nebo PPL, případně lze využít výdejní místa Uloženky.

Platit lze snad všemi dostupnými způsoby – hotově, na dobírku, kartou online přes rychlou platební bránu nebo poukázkami na prodejně.

Lékárna Zdraví
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun