Lékárna U Slunce

Lékárna U Slunce

Eshop lékárna U Slunce konkuruje velkým lékárnám nízkými cenami. Tisíce produktů skladem, doprava zdarma a pro zákaznický přístup. V sortimentu lékárny najdete např. volně prodejné léky, kosmetiku, drogerii, zdravé hubnutí, homeopatika, čaje, léky pro zvířata a další.


Lékárna U Slunce eshop

Nakupujete-li přes eshop internetové lékárny, čekají na vás ještě příznivější ceny než v kamenné prodejně. Zboží si můžete vybrat v klidu a pohodlí domova, a to na velmi intuitivním webu.

V nabídce jsou volně prodejné léky, kosmetika, doplňky stravy, potřeby pro konec s kouřením, podpora zdravého hubnutí, výživa pro děti, homeopatika, čaje, veterinární léčiva a obvazový materiál.

DOPRAVA A PLATBA

Doprava je rychlá a spolehlivá. Zajišťuje ji zásilková služba DPD, dále pak můžete využít služeb Zásilkovny a zboží si vyzvednout co nejblíže vašemu bydlišti. Případně je možné si objednávku po obdržení potvrzujícího emailu vyzvednou osobně a zdarma na pobočce, na Křižíkové ulice na Praze 8. Dopravné a balné je zdarma při objednávce nad 2500 Kč.

Jako bonus vždy v této lékárně najdete možnost nakoupit zboží za extra výhodné ceny, které se pravidelně mění, dle sezóny a toho, co aktuálně lidé nejvíce nakupují a potřebují. Na eshopu je pro tyto účely speciální karta označená jako „Akce“.

Kamenná pobočka Lékárny U Slunce

Lékárna U zlatého slunce je soukromá rodinná lékárna, majitelkou je sama paní lékárnice. Prodejna je otevřena od roku 2003, zakládá si na širokém sortimentu, osobním přístupu a skutečném zájmu o zdraví pacienta. V lékárně panuje příjemná atmosféra, vždy vás přivítá milý a usměvavý personál. Lékárnice, matka s dcerou, dělají vše pro to, aby se k nim zákazníci rádi vraceli. A to se jim evidentně daří, protože hodnocení od klientů je celých 96 %.

Lékárna U Slunce
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun