Lékárna na Pekařské

Lékárna na Pekařské

Eshop rodinné lékárny na Pekařské ulici v Brně. Při online nákupu doprava i osobní odběr zdarma.

Lékárna Na Pekařské a lékárna Proti Sv. Anně jsou oblíbené rodinné lékárny v centru Brna s dlouholetou tradicí. Pro Brňany je to velmi známá a oblíbená lékárna, setkáte se zde s velmi milým personálem, mají vždy všechno a za velmi příjemné ceny. Kamenné prodejny nabízejí velmi široký sortiment zboží, včetně zdravotnické obuvi.Lékárna Na Pekařské eshop

ESHOP LÉKÁRNY NA PEKAŘSKÉ

Pokud nejste brněnští nebo jen zkrátka dáváte přednost nákupům na internetu, využijte tuto možnost. K dostání je tentýž sortiment co na prodejně, samozřejmě jen volně prodejných léčiv a mnohdy ještě širší nabídka za lepší ceny. Lékárna se zaměřuje hodně i na speciální potraviny pro celiaky a vícero odvětví výživy.

KALENDÁŘ AKCÍ

Na webových stránkách lékárny je po levé straně speciální sloupec nazvaný Kalendář akcí. A zde najdete napsané, co za speciální akci a nabídku můžete využít v konkrétní den v kamenné prodejně na Pekařské. Kromě slev jsou tam i akce typu dermoporadenství, měření tělesného složení a podobně. Skvělý nápad. Vyrazte a udělejte něco pro sebe, navíc zdarma!

FACEBOOK LÉKÁRNY NA PEKAŘSKÉ

Komu je bližší Facebook před klasickou podobou webové stránky, tak máte možnost. I na Facebookovém profilu najdete info o akcích i slevách. Případně se můžete zaregistrovat a nechat si novinky a důležité věci posílat emailem.

DOPRAVA A PLATBA

O délce dodací doby jste vždy informováni emailem, povětšinou ale zboží na dobírku bývá expedováno ihned a při čekání na platbu až v den, kdy je platba na účtu lékárny. Všichni dělají maximum pro to, abyste čekali co nejkratší dobu.

Objednávky vám domů doručuje Česká pošta, přepravní společnost DPD a PPL, platný ceník je na webu lékárny. Osobní odběr je možný na Pekařské nebo prostřednictvím Uloženky a Zásilkovy. Zboží se zasílá pouze na území České republiky.

Platbu můžete provést buďto hotově, na dobírku, převodem na bankovní účet i online kartou přes rychlou platební bránu.

Lékárna na Pekařské
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun