Lékárna Krupská

Lékárna Krupská

Prodej léků, dětské výživy, kosmetiky a dalších produktů z online lékárny Krupská v Brně. Doprava zdarma, věrnostní program, dárek k nákupu a více jak 20.000 položek skladem.


Lékárna Krupská eshop

Kamenná prodejna, ze které právě později vnikla i internetová lékárna, stojí od roku 2004 v pražských Strašnicích. Nejedná se o žádný řetězec, udržují se samostatní a směle konkurují větším lékárnám. A to i díky tomu, že jsou ohleduplní k lidem, co nemají vztah k internetu a po předchozí domluvě jsou ochotní jim i přes osobní návštěvu nabídnout levnější internetové ceny. Cílem lékárny je maximální možná léčba a prevence při minimální finanční zátěži klienta.

PROČ NAKUPOVAT V LÉKÁRNĚ KRUPSKÁ

Lékárnu by doporučilo 99 % zákazníků, což o lecčem vypovídá. Jednak má kompletní sortiment všeho potřebného, co byste si v lékárně mohli jen přát a místní malý personál je velmi vlídný a ochotný jak poradit, tak kvalitně obsloužit. Tohle není místo, kde byste se museli bát na něco zeptat.

DOPRAVA A PLATBA

Platit v Lékárně Krupská můžete buďto hotově na prodejně, tam lze platit i kartou. Pokud nakoupíte prostřednictvím eshopu, můžete platit hotově na dobírkou a nebo poslat platbu předem bankovním převodem. Zboží obvykle odesílají do 24 hodin. Pokud se na eshopu registrujete, otevře se vám cesta k výhodnějšímu nákupu.

Lékárna Krupská
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun