LEANO.cz
Lékárna Hrabyně

Lékárna Hrabyně

Lékárna Hrabyně má dvě kamenné provozovny, jednu přímo v Hrabyni a druhou ve Velké Polomy. Současně s nimi provozuje i eshop Lékárna Hrabyně. Společnost nabízí spolupráci pro ordinace i firmy a nabízí prodej běžného lékárenského sortimentu, rozšířeného o prodej speciálních parfémů.


Lékárna Hrabyně eshop

ESHOP A SORTIMENT LÉKÁRNY HRABYNĚ

Eshop nabízí kompletní sortiment volně prodejných léčiv, doplňky stravy, sortiment pro maminky a děti, čaje, zdravotnický materiál i zdravou stravu.

YODEYMA PARFÉMY

Specialitkou lékárny Hrabyně jsou parfémy francouzské značky Yodeyma Paris, které vyrábí vlastní vůně se stejným složením vonných kompozic jako u slavných značek parfémů (Dolce & Gabbana, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancome, Giorgio Armani aj.) Parfémy Yodeyma jsou na 99,9% přesnou replikou původních značek, jen jsou podstatně levnější než originál. Prodávají se v nádherných flakónech objemu 100 ml. Vůně prošly náročnou kontrolou kvality, poskytují vysoký komfort a dlouhou trvanlivost.

VERSET PARFÉMY

Verset je značka vyrobené exkluzivně pro lékárny. Jedná se o moderní parfémy, navržené podle posledních trendů s cílem uspokojit potřeby současné doby a zároveň ušetřit vaší peněženku.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM LÉKÁRNY

Můžete si nechat ZDARMA vystavit věrnostní zákaznickou kartu a za každých utracených 10 Kč z volného prodeje získáte 1 bod.

Karta je přenosná a body mohou sbírat všichni rodinní příslušníci. Při poskytnutí osobních údajů budete zaregistrováni do celosvětového systému Lyoness, kdy navíc při každém nákupu získáváte na speciální účet zpátky 2 % utracené ceny, tzv. cashback.

POHOTOVOSTNÍ SLUŽBA

V případě potřeby je pro vás připravená pohotovostní služba nonstop lékárny při Městské a Fakultní nemocnici v Ostravě.

SPOLUPRÁCE PRO FIRMY A ORDINACE

Nabídka pro ordinace:

Nabídka pro firmy:

DOPRAVA A PLATBA ESHOPU HRABYNĚ

Cena dopravy se pohybuje už od 40 Kč. Osobní odběr v kamenné pobočce je samozřejmě zdarma.

Lékárna Hrabyně
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun