Lékárna Doktorka

Lékárna Doktorka

Internetová lékárna Doktora zajišťuje prodej léků, kosmetiky a zdravotnického vybavení. Tisíce produktů skladem, rychlé doručení, doprava zdarma. Nakupujte z eshopu lékárny Doktorka a ušetřete oproti nákupu v kamenné lékárně až stovky korun.


Lékárna doktorka eshop

Internetová lékárna s kamennou prodejnu (funguje a poskytuje lékárenské služby již více než 17 let). Kamennou lékárnu najdete v Prostějově pod názvem lékárna Karlov. Zde si můžete vyzvednout všechny léky na lékařský předpis (s nejnižšími možnými doplatky) a obslouží vás kvalifikovaný personál – jednak absolventi farmaceutické fakulty, kteří pro vás zároveň v laboratoři připravují individuální léčiva dle potřeby a jednak farmaceutičtí asistenti, kteří poradí při výběru doplňků stravy, kosmetiky, volně prodejných léčiv a jiného sortimentu.

ESHOP LÉKÁRNY DOKTORKA

Internetový obchod má velmi bohatou nabídku zboží a co by nebylo, tak personál dokáže ochotně a především rychle objednat. Ceny jsou více než příznivé. Krom léků a doplňků stravy zde seženete i řadu bylinných čajů, zdravotnické pomůcky (především inkontinenční), obvazový materiál, teploměry, tonometry, speciální kosmetické přípravky i veterinární léčiva.

DOPRAVA A PLATBA NA ESHOPU DOKTORKA

Než si zboží vyberete a zakoupíte, stojí za to si vždy důkladně prohlédnout akční nabídku lékárny Doktorka, která se velmi často obměňuje a aktualizuje. Máte-li vybráno, zaplatit se dá buďto při osobním odběru v Prostějovské lékárně Karlov, kdy je odběr zdarma, nebo online si necháte zboží poslat (poštou či PPL) za příjemných 59 Kč. Případně si necháte zboží zaslat na nejbližší Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 900 Kč je doprava zcela ZDARMA. Platba kartou online je rovněž možná.

Aktuality a novinky lékárny můžete sledovat i na Facebookových stránkách Lékárna Doktorka.

Lékárna Doktorka
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun