Lékárna Bona

Lékárna Bona

Internetová lékárna Bona nabízí prodej léčiv, dětské výživy, kosmetiky, vitamíny, potravinových doplňků, zdravých čajů a spoustu dalšího. Eshop Bona má výhodnější ceny, jak klasická lékárna. Osobní odběr i doprava jsou zdarma.

Lékárna Bona je otevřená od roku 2005 v severočeské obci Dolní Poustevna. Po celou dobu až do současnosti se tým snaží poskytovat lékárenskou péči na nejvyšší možné úrovni. Hlavní prioritou je pro poskytovatele spokojený klient, a proto ke každému přistupují individuálně a s maximální vstřícností.Lékárna Bona eshop

ESHOP LÉKÁRNY BONA

Eshop je k dispozici 24 hodin denně, kdykoliv si zde dle potřeby můžete procházet nabízené zboží a v klidu a pohodě domova si vybrat, co potřebujete. Žádné fronty, žádný ztracený čas na cestě do kamenné prodejny a zpět – ten můžete jistě využít mnohem smysluplněji.

Objednané zboží lékárna Bona expeduje do 45 hodin, vždy nejrychleji, jak to jde. Domů vám ho dopraví Česká pošta nebo společnost PPL či DPD, a to za 189-199 Kč v případě pošty a 110-120 Kč v případě dalších přepravních společností. Při objednávce nad 3000 Kč neplatíte poštovné a zboží vám doručíme zdarma.

SORTIMENT NABÍZENÉHO ZBOŽÍ

Na eshopu jsou ceny vždy o něco nižší než v kamenné prodejně, takže nákup šetří krom času i vaše finance. Stránky jsou přehledně sestavené tak, že si dokáže poradit každý, ale pro případ, že byste nebyli uživateli internetu, můžete svou objednávku provést i telefonicky.

Kromě akční nabídky a samozřejmě volně prodejných léčiv nabízí internetové lékárna produkty pro péči o pleť, zuby, miminka a jejich maminky, domácí mazlíčky, vitamíny, vlasovou kosmetiku, potravní doplňky, opalovací prostředky, čaje a sportovní výživu.

Lékárna Bona
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun