LEANO.cz
Lékárna 2

Internetová lékárna 2

Lékárna 2 se zaměřuje na přírodní léčiva, kosmetiku, homeopatika a veterinární léky. Prodej proslulých Bachových esencí. Osobní odběr i doprava zdarma.

Lékárna 2 má sice poněkud zvláštní název, nicméně má už na první pohled velmi poutavé webové stránky. A není to taková klasická lékárna, jaké znáte. Zaměřuje se na čistě přírodní produkty.

Lékárna 2 eshop

CO SE DÁ KOUPIT V LÉKÁRNĚ 2?

1) Přírodní léčiva

v této sekci najdete po rozkliknutí navigaci, kde si vyberete, co vás bolí nebo trápí a podle toho vám naskočí nabídka produktů.

2) Přírodní kosmetika

V přírodní kosmetice najdete celou řadu unikátní přírodní kosmetiky, a to na pleť, vlasy, kůži celého těla, ale i dětskou kosmetiku a dekorativní kosmetiku či přírodní vůně do bytu.

3) Homeopatika

V kategorii homeopatika této sekci naleznete klasická i méně známá homeopatika, ale i celou řadu produktů na bázi Bachových esencí.

4) Veterina

Tady se dají sehnat například špičkové antiparazitární doplňky stravy pro zvířata, v tekuté formě, které se přidávají do krmiva. Dále zde najdete bohatou nabídku vitamínů, kloubních výživ i uklidňujících prostředků pro vaše miláčky.

ZNÁTE BACHOVY ESENCE?

Nikdy jste o nich neslyšely? Určitě stojí za vyzkoušení! Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím (především pomáhají zvládat ty negativní) a tím také našemu celému bytí. Je jich celkem 38 plus tzv. Krizová esence.

CO KDYŽ POTŘEBUJETE POMOC?

Pokud si nejste jistí čímkoliv u nákupu, kontaktujte provozovatele internetové lékárny na telefonním čísle 585 313 560 nebo info@lekarna2.cz.

PROČ NAKUPOVAT V LÉKÁRNĚ 2?

Tato lékárna je velmi oblíbená, všude na ní najdete jen pozitivní recenze. Je ověřená a certifikovaná. Veškeré informace o dopravě a platbě zjistíte během vaší konkrétní objednávky.

Lékárna 2
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun