LEANO.cz
Lancier

Lékárny ve městech

Lancier Brno
Lékárny Lancier

Lancier

Přejděte na eshop lékárny Lancier. Nakupování v online lékárně je levnější.

Tato lékárna má kamennou prodejnu v Brně na ulici Cejl, jinak funguje především jako lékárna internetová. V současné době má v rekonstrukci své webové stránky, takže v brzké době se můžete těšit na jejich nový kabát.

Široký sortiment lékárny Lancier

Výhodou této internetové lékárny je velmi přehledný web, kde si můžete vybrat hledané produkty buďto podle toho, co vás trápí nebo podle jednotlivých kategorií. Což je super, když nejdete pro konkrétní produkt, ale chcete si především prozkoumat trh a možnosti.

Lékárna Lancier eshop

V praxi to vypadá tak, že dle toho co vás trápí máte k dispozici karty jako například akné, bolest, hubnutí, imunita, paměť, nachlazení, spánek, nervy apod. A hledáte-li podle kategorií, můžete prohlížet sekce vitamínů, potřeb pro maminky a miminka, dermokosmetiku, sekce oči-uši-pusa-nos, čaje a potraviny, homeopatika, veterinární přípravky a mnoho dalších.

Doprava z eshopu

Dopravu zajišťuje buď tradičně česká pošta nebo si můžete nechat zboží uložit na jedné z mnoha zásilkoven. V Brně na ulici Hybešova je dokonce i přímo výdejní místo lékárny, které je otevřeno od pondělí do pátku 7-18 hodin. Tato lékárna má bezbariérový přístup a je umístěna v průchodu mezi budovami osteologického centra.

Nadstandardní služby

Kromě širokého sortimentu léků nabízí lékárna i velký výběr zboží pro dentální hygienu, kosmetiku, a zdravotnickou obuv, včetně dětské. Odborný personál nabízí i konzultace k doplňkové léčbě osteoporózy. A pokud chcete získat nějaké bonusy, nechte si na pobočce vystavit i zákaznickou kartu.

Lancier Lancier Brno, Lékárny Lancier
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun