Královéhradecká lékárna

Královéhradecká lékárna

Online lékárna s tradici už od roku 2008. Levný prodej léků, doplňků i kosmetiky. Eshop Královéhradecká lékárna má tisíce zboží skladem a garantuje co nejrychlejší doručení.

Královéhradecká lékárna byla založena v roce 2008 jako zdravotnické zařízení zřízené Královéhradeckým krajem. Po zahájení provozu převzala Královéhradecká lékárna provoz dvou nemocničních lékáren v Náchodě a v prostorách polikliniky vzniklo nové zázemí nemocniční lékárny schopné zásobovat všechna krajská zdravotnická zařízení. Postupně bylo otevřeno dalších několik kamenných lékáren v kraji a od roku 2014 vzniklo i pracoviště centrální přípravny cytostatik sloužící onkologickým oddělením.

ESHOP KRÁLOVÉHRADECKÉ LÉKÁRNY

V neobyčejně široké nabídce je celá řada volně prodejných léčiv a dále je webová stránka strukturovaná dle potíží, na které můžete hledat pomoc. Na své si přijdou maminky s dětmi, lidé s celiakií, ženy pečující o svou pleť a krásu, i ženy pokoušející se zhubnout.

Novinky, akce a slevy eshopu můžete sledovat i na Facebookových stránkách – pak vám zaručeně neuteče žádná výhodná nabídka. Královéhradecká lékárna má i tak velmi příznivé ceny, ale eshop je může mít vždy ještě o něco nižší. A tak vám nákup na eshopu šetří nejen čas, ale i peníze.

PORADNA A ČLÁNKY

Na stránkách lékárny naleznete i speciální sekci s články a zdraví, výživě a o doplňcích stravy. Možná právě zde naleznete odpovědi na své otázky nebo můžete využít poradenskou službu a vznést vlastní konkrétní dotaz. Odborní farmaceuti vám budou k službám.

DOPRAVA A PLATBA

V současné době bohužel není z technických důvodů možná doprava přepravními společnostmi, a tak si objednané zboží můžete vyzvednout pouze osobně na pobočkách Královéhradecké lékárny a.s.

* Aktualizováno k 30.9.2019.

Královéhradecká lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun