LEANO.cz
Carun

Lékárny ve městech

Carun Brno
Lékárny Carun

Carun - konopná lékárna, eshop

Carun je internetová konopná lékárna s nejžádanějšími konopnými léky a produkty v ČR. Nejprodávanějšími výrobky na eshopu Carun jsou konopné masti, pleťové krémy, konopná semínka a konopný olej.

Carun lékárny patří pod provozovatele Carun Pharmacy s.r.o. V eshopu najdete všechny léčiva a potravinové doplňky vyráběné z konopí. K výrobě je použito pouze kvalitní české 100% BIO konopí pěstované přímo v Česku. Zdravotnické prostředky jsou dělány za těch nejpřísnějších podmínek podle certifikátu ISO 13485.

Firma Carun je jediná, která vyrábí zdravotnické prostředky z konopí Cannabis Sativa v České republice. Všechny konopné produkty jsou zcela bezpečné a žádný z nich nebyl testován na zvířatech. Navíc se k výrobě nepoužívá žádný živočišný produkt, proto jsou vhodné i pro vegany a vegetariány.

Nejlepší a nejprodávanější konopné produkty

Bezesporu nejvíce oblíbeným produktem v konopné kosmetice mezi zákazníky je univerzální konopná mast Carun. Konopná mast obsahuje konopný olej v bio kvalitě a výtažek z celých rostlin Cannabis Sativa. Její využití je velmi široké. Od aplikace na nejrůznější poranění nebo při zánětech až po užívání na bolesti svalů, kloubů, zad atd. Má hojivý, protizánětlivý a antibakteriální účinek.

Eshop konopná lékárna Carun

Přejít do konopné lékárny Carun

Mezi konopnými potravinami vyhrává na plné čáře konopný bio olej. Je za studena lisovaný plný omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Konopný olej patří mezi nejkvalitnější oleje na trhu. Jeho použití je do studené kuchyně.

Carun lékárna AKCE a slevy

Online lékárna Carun má pro vás připraveny vždy výhodné akce v podobě zlevněných balíčků na svém eshopu. Koupit zde můžete například zvýhodněný balíček pro zdravou pokožku (bio konopnou mast, bio konopný pleťový krém a bio konopný sprchový gel) nebo balíček pro aktivní pohyb v akci (bio konopný olej, univerzální konopnou mast a spa konopnou koupel).

Ve svém profilu na eshopu internetové lékárny Carun navíc můžete získat i slevové kupóny na konopné přípravky.

Slevy a akce do lékárny Carun Carun Carun Brno, Lékárny Carun
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna