LEANO.cz
Carun

Lékárny ve městech

Carun Brno
Lékárny Carun

Carun - konopná lékárna, eshop

Carun je internetová konopná lékárna s nejžádanějšími konopnými léky a produkty v ČR. Nejprodávanějšími výrobky na eshopu Carun jsou konopné masti, pleťové krémy, konopná semínka a konopný olej.

Carun lékárny patří pod provozovatele Carun Pharmacy s.r.o. V eshopu najdete všechny léčiva a potravinové doplňky vyráběné z konopí. K výrobě je použito pouze kvalitní české 100% BIO konopí pěstované přímo v Česku. Zdravotnické prostředky jsou dělány za těch nejpřísnějších podmínek podle certifikátu ISO 13485.

Firma Carun je jediná, která vyrábí zdravotnické prostředky z konopí Cannabis Sativa v České republice. Všechny konopné produkty jsou zcela bezpečné a žádný z nich nebyl testován na zvířatech. Navíc se k výrobě nepoužívá žádný živočišný produkt, proto jsou vhodné i pro vegany a vegetariány.

Nejlepší a nejprodávanější konopné produkty

Bezesporu nejvíce oblíbeným produktem v konopné kosmetice mezi zákazníky je univerzální konopná mast Carun. Konopná mast obsahuje konopný olej v bio kvalitě a výtažek z celých rostlin Cannabis Sativa. Její využití je velmi široké. Od aplikace na nejrůznější poranění nebo při zánětech až po užívání na bolesti svalů, kloubů, zad atd. Má hojivý, protizánětlivý a antibakteriální účinek.

Eshop konopná lékárna Carun

Přejít do konopné lékárny Carun

Mezi konopnými potravinami vyhrává na plné čáře konopný bio olej. Je za studena lisovaný plný omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Konopný olej patří mezi nejkvalitnější oleje na trhu. Jeho použití je do studené kuchyně.

Carun lékárna AKCE a slevy

Online lékárna Carun má pro vás připraveny vždy výhodné akce v podobě zlevněných balíčků na svém eshopu. Koupit zde můžete například zvýhodněný balíček pro zdravou pokožku (bio konopnou mast, bio konopný pleťový krém a bio konopný sprchový gel) nebo balíček pro aktivní pohyb v akci (bio konopný olej, univerzální konopnou mast a spa konopnou koupel).

Ve svém profilu na eshopu internetové lékárny Carun navíc můžete získat i slevové kupóny na konopné přípravky.

Slevy a akce do lékárny Carun Carun Carun Brno, Lékárny Carun

Recenze, zkušenosti a hodnocení Carun

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
Oblíbené online lékárny
Lékárna Chytrá lékárna

Chytrá lékárna

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Na Zuby

Na Zuby