LEANO.cz
> Všechny obchody > Online lékárna a internetový obchod Carun  

Carun - konopná lékárna, eshop

 
Carun Carun Praha Carun Brno Carun Ostrava Carun Havířov Carun Opava Carun Prostějov
VŠECHNY PRODEJNY

Carun je internetová konopná lékárna s nejžádanějšími konopnými léky a produkty v ČR. Má více jak 10 kamenných lékáren, kde je možný osobní odběr zdarma. Nejprodávanějšími výrobky na eshopu Carun jsou konopné masti, pleťové krémy, konopná semínka a konopný olej.

E-shop Carun Prodejny Carun

Carun lékárny patří pod provozovatele Carun Pharmacy s.r.o. V eshopu najdete všechny léčiva a potravinové doplňky vyráběné z konopí. K výrobě je použito pouze kvalitní české 100% BIO konopí pěstované přímo v Česku. Zdravotnické prostředky jsou dělány za těch nejpřísnějších podmínek podle certifikátu ISO 13485.

Firma Carun je jediná, která vyrábí zdravotnické prostředky z konopí Cannabis Sativa v České republice. Všechny konopné produkty jsou zcela bezpečné a žádný z nich nebyl testován na zvířatech. Navíc se k výrobě nepoužívá žádný živočišný produkt, proto jsou vhodné i pro vegany a vegetariány.

Nejlepší a nejprodávanější konopné produkty

Bezesporu nejvíce oblíbeným produktem v konopné kosmetice mezi zákazníky je univerzální konopná mast Carun. Konopná mast obsahuje konopný olej v bio kvalitě a výtažek z celých rostlin Cannabis Sativa. Její využití je velmi široké. Od aplikace na nejrůznější poranění nebo při zánětech až po užívání na bolesti svalů, kloubů, zad atd. Má hojivý, protizánětlivý a antibakteriální účinek.

Eshop konopná lékárna Carun

Přejít do konopné lékárny Carun

Mezi konopnými potravinami vyhrává na plné čáře konopný bio olej. Je za studena lisovaný plný omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Konopný olej patří mezi nejkvalitnější oleje na trhu. Jeho použití je do studené kuchyně.

Carun lékárna AKCE a slevy

Online lékárna Carun má pro vás připraveny vždy výhodné akce v podobě zlevněných balíčků na svém eshopu. Koupit zde můžete například zvýhodněný balíček pro zdravou pokožku (bio konopnou mast, bio konopný pleťový krém a bio konopný sprchový gel) nebo balíček pro aktivní pohyb v akci (bio konopný olej, univerzální konopnou mast a spa konopnou koupel).

Ve svém profilu na eshopu internetové lékárny Carun navíc můžete získat i slevové kupóny na konopné přípravky.

Slevy a akce do lékárny Carun

Kde najdu konopné lékárny Carun

V celé České republice najdete celkem 10 kamenných konopných lékáren Carun - seznam lékáren Carun. Pobočky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Vrchlabí, Prostějově a dalších městech. Podívejte se, jestli je konopná lékárna i ve vašem městě.

Carun Carun Praha, Carun Brno, Carun Ostrava, Carun Havířov, Carun Opava, Carun Prostějov, VŠECHNY PRODEJNY
Oblíbené online lékárny
Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz