LEANO.cz
KLORANE Suchý šampon oves-tmavé vlasy 150ml DUO

KLORANE Suchý šampon oves-tmavé vlasy 150ml DUO

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku KLORANE
nebo
Do online lékárny

KLORANE suchý šampon s ovesným mlékem pro kaštanové až hnědé vlasy 150ml. Bez parabenů. DUO - Sleva 50% na druhé balení.

Podobné zboží

Collistar Man kosmetická sada VI.
od 865 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Zew For Men kosmetická sada I. pro muže
od 1 159 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Armani Emporio Stronger With You Intensely dárková sada ll. pro muže
od 1 799 Kč
Nejlevněji
Prodej Parfémů
Prodej Parfémů
Kazeta obsahuje toaletní vodu 50ml, sprchový gel 50ml a tělové mléko 50ml Versace Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není založena na dlouhém seznamu ingrediencí, ale jen na pečlivě vybraném akordu těch nejvzácnějších vonných lahůdek. "Pod pojmem ženská vůně si představuji květinovou kompozici s dotekem čehosi nepostřehnutelného, ale mimořádně svůdného. Proto jsem pro Crystal Noir vybrala gardénii, květinu, kterou zbožňuji pro její opojně sladkou a přesto mimořádně jemnou vůni. Spolu s hřejivou silou ambry vytváří nádherně vyvážené protiklady - stejné, jaké v sobě skrývá každá žena, která dovede být racionální i bohémská, něžně sladká i záhadně smyslná." říká o vůni Donatella Versace.
od 1 120 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino

Popis KLORANE Suchý šampon oves-tmavé vlasy 150ml DUO

Suchý šampon Klorane určený speciálně pro kaštanové až hnědě vlasy. Obsahuje béžové minerální pigmenty, které dokonale splynou s tmavými vlasy a dodají jim přirozený vzhled. Obsahuje výtažek z ovesného mléka, kukuřičný a rýžový škrob a přírodní savé mikrokuličky. Toto jedinečné patentované složení vlasy důkladně pročistí, zbaví je mazu i pachů a zanechá je jemné a plné objemu. Aplikace je rychlá a snadná, účes máte připraven již během dvou minut. Po aplikaci není nutné šampon oplachovat, vlasy stačí pouze vykartáčovat. Výsledek: mytí vlasů bez nutnosti oplachování rychlá a snadná aplikace (do 2 minut) přírodní béžové pudry pro přirozený vzhled tmavých vlasů Složení: Minerální pigmenty pro přirozený vzhled tmavých vlasů. Patentované složení suchého šamponu je obohaceno o ochranné ovesné mléko, které zajišťuje výborné výsledky bez rizika podráždění i u jemné vlasové pokožky.