LEANO.cz
> Všechny značky > KLORANE

KLORANE

Nalezených produktů: 72
KLORANE 06319 šamp.mango 400ml
KLORANE šampon s mangovým máslem vyživuje a obnovuje vlasové vlákno, uhlazuje vlasové šupinky kutikuly a vyplňuje trhlinky v hydrolipidickém filmu, který chrání vlas před dehydratací. Vlasy jsou vyživené a hebké, snadněji se rozčesávají a při česání se méně lámou. Vrací se jim pružnost a lesk. Hypoalergenní.  
Cena: 379 Kč
KLORANE Avoine dry shamp 150ml DUO
DUO Suchý šampon s ovesným mlékem je schopen čistit vlasy bez mytí tak často, jak potřebujete. Vlasy za několik minut znovu získají objem a lehkost. Rychlé a praktické použití.
Cena: 378 Kč
KLORANE Avoine dry Suchý šampon pro normální vlasy 150ml
Klorane SUCHÝ ŠAMPON S OVESNÝM MLÉKEM je originální přípravek umožňující mytí vlasů bez použití vody. 
Cena: 300 Kč
KLORANE Avoine šamp. 200ml - ovesné mléko
Šampon pro jemné a oslabené vlasy jim dodá hebkost, chrání je a usnadňuje jejich rozčesání. Respektuje vlasovou pokožku a vlasy. Má velmi vysokou pediatrickou snášenlivost a je testován pod kontrolou dermatologů. Je BEZ KONZERVANTŮ, BEZ PARABENŮ, vyhovuje i dětem. Hydratuje, chrání a navrací hebkost a jemnost vlasům celé vaší rodiny.  
Cena: 261 Kč
KLORANE Balzám gelový s výtažkem z pivoňky 150ml
KLORANE Pivoňka gelový balzám 150ml  
Cena: 311 Kč
KLORANE Balzám na vlasy s mangovým máslem 200ml
Klorane Balzám na vlasy s mangovým máslem je vhodný pro suché vlasy. Vyživuje a usnadňuje rozčesávání vlasů, aniž by je zatěžoval. 
Cena: 234 Kč
KLORANE BEBE Creme change 75ml-krém na přebalování
Ochranný krém na přebalování Klorane Bébé obohacený o oxid zinečnatý účinně izoluje a chrání pokožku před četnými agresivními vlivy (moč, stolice, tření plen…) tím, že vytváří bariérový efekt. Napomáhá absorpci zbytkové vlhkosti, zmírňuje počínající opruzeniny díky výtažku z měsíčku KLORANE a přispívá k jejich vymizení.    
Cena: 217 Kč
KLORANE BEBE čistící ubrousky 70 ks
Jemné čisticí ubrousky Klorane Bébé bohaté na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku KLORANE byly speciálně vyvinuty pro toaletu a přebalování s vysokou snášenlivostí pro jemnou pokožku vašeho miminka. Jemně čistí a jsou napuštěny velmi jemným toaletním mlékem bez oplachování. Bez oplachování. Nezanechávají na pokožce mastný film a jemně ji provoní. Jsou ideální na procházky nebo na cesty.   
Cena: 206 Kč
Klorane BEBE dětský pěnivý gel 200 ml
Jemný pěnivý gel na tělo a vlasy Klorane Bébé, bohatý na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku KLORANE, je extrémně jemný a dokonale přizpůsobený jemné dětské pokožce a vlasům. Jemně čistí díky inovativní tenzioaktivní látce, která zajišťuje přirozenou konzervaci přípravku a zaručuje tak velmi dobrou snášenlivost pro křehkou dětskou pokožku. Nenarušuje hydrolipidickou vrstvu (neutrální pH, bez mýdla) a zanechá pokožku jemně provoněnou.    
Cena: 190 Kč
KLORANE BEBE Eryteal mast na přebalování 3v1 75ml
Péče a ochrana před opruzeninami a podrážděním vyvolaným suchostí pokožky. Zklidňuje již po 1. použití. Miminka a kojenci.
Cena: 195 Kč
KLORANE BEBE Eryteal pommade 75ml - ochranná pomáda
Ochranná pomáda Eryteal Klorane Bébé, bohatá na vitamin A (rybí tuk), vitamin E a Omega 3, je speciálně určená na ošetření opruzenin a podráždění zadečku vašeho miminka. Účinně izoluje pokožku (oxid zinečnatý 20 %) od podráždění způsobeného bakteriemi obsaženými v moči a stolici, chrání pokožku před mechanickým podrážděním způsobeným třením plen, omezuje množení bakterií a pomáhá odstranit opruzeniny.   
Cena: 217 Kč
KLORANE BEBE Eryteal sprej na přebalování 3v1 75ml
Péče a ochrana před opruzeninami a podrážděním vyvolaným suchostí pokožky. Miminka a kojenci. 
Cena: 224 Kč
KLORANE BEBE Gel douche 2x500ml - jemný pěn.gel
Jemný pěnivý gel na tělo i vlasy, určeno pro děti.
Cena: 397 Kč
KLORANE BEBE Hydratační krém 200ml
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. Obličej a tělo. Normální až suchá kůže. 97% přírodní složení. Miminka a kojenci.
Cena: 314 Kč
KLORANE BEBE Hydratační mléko s měsíčkem 500ml
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. Tělo. Normální až suchá kůže. Miminka a kojenci.
Cena: 496 Kč
KLORANE BEBE Jemné čistící ubrousky 25ks
Pro miminka a kojence. Obličej, ruce a zadeček. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. 98% přírodní složení.
Cena: 135 Kč
KLORANE BEBE Jemné čistící ubrousky 70ks
Pro miminka a kojence. Obličej, ruce a zadeček. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. 98% přírodní složení.
Cena: 185 Kč
KLORANE BEBE Jemný mycí gel 200ml
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. Neštípe v očích. Tělo a vlasy. Normální kůže. Miminka a kojenci.
Cena: 175 Kč
KLORANE BEBE Jemný mycí gel 500ml DUO
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.
Cena: 384 Kč
KLORANE BEBE Jemný mycí gel s měsíčkem 500ml
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. Neštípe v očích. Tělo a vlasy. Normální kůže. Miminka a kojenci.
Cena: 288 Kč
KLORANE BEBE jemný pěnivý gel 500ml
Jemný pěnivý gel na tělo a vlasy Klorane Bébé, bohatý na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku KLORANE, je extrémně jemný a dokonale přizpůsobený jemné dětské pokožce a vlasům. Jemně čistí díky inovativní tenzioaktivní látce, která zajišťuje přirozenou konzervaci přípravku a zaručuje tak velmi dobrou snášenlivost pro křehkou dětskou pokožku. Nenarušuje hydrolipidickou vrstvu (neutrální pH, bez mýdla) a zanechá pokožku jemně provoněnou.    
Cena: 278 Kč
KLORANE BEBE Poudre 100g - jemný dětský pudr
Jemný dětský pudr Klorane Bébé, bohatý na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku KLORANE, chrání a zklidňuje jemnou pokožku vašeho miminka. Izoluje pokožku, absorbuje vlhkost v kožních záhybech a předchází vzniku opruzenin. Je především doporučován v letním období proti vyrážkám a jako prevence před podrážděním způsobeným pocením.     
Cena: 183 Kč
KLORANE BEBE Velmi jemné výživné mýdlo-kostka 250g
Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO. Obličej a tělo. Normální kůže. Miminka a kojenci. 
Cena: 155 Kč
KLORANE BEBE výživné dětské mýdlo 250g
Jemné výživné mýdlo Klorane Bébé, bohaté na ochranný a zklidňující výtažek z měsíčku KLORANE, jemně čistí dětskou pokožku, přitom ji nedráždí, nevysušuje, a jemně ji provoní.  
Cena: 163 Kč
KLORANE BEBE Výživný krém 125ml+Mycí gel 200ml
KLORANE BEBE Výživný krém s cold cream a Jemný mycí gel. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.
Cena: 398 Kč
Klorane BEBE výživný krém 40 ml
Výživný a ochranný krém s cold cream Klorane Bébé obnovuje rovnováhu dětské pokožky. Je ideální v případě suché pokožky, podráždění v okolí úst, prasklinek nebo mléčných krust ve vlasové pokožce. Chrání pokožku před vnějšími vlivy díky ochranné bariéře, kterou vytváří cold cream a díky výtažku z měsíčku KLORANE zklidňuje podráždění. Výživný krém s cold cream Klorane Bébé hydratuje* a trvale vyživuje. Pokožka je hebká,chráněná a jemně provoněná.  
Cena: 212 Kč
KLORANE BEBE Xmass Jemný mycí gel 500ml + Hydratační mléko 500ml
Jemný mycí gel a Hydratační mléko. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.
Cena: 574 Kč
KLORANE Capucine šamp.200ml - suché lupy
KLORANE Capucine šampon pro suché vlasy má ozdravné vlastnosti výtažku z lichořeřišnice KLORANE jsou posíleny specifickým komplexem proti lupům. Díky velmi jemné rozčesávací bázi má šampon s výtažkem z lichořeřišnice KLORANE příjemnou parfemaci, rychle odstraňuje suché lupy, malé bílé a lehké částečky, které se snadno oddělují od vlasové pokožky. Vlasy jsou ozdravené a vrací se jim lesk. Vyvinuto s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí.      
Cena: 261 Kč
KLORANE Cure de force 125ml-kúra proti vypadávání vlasů
Intenzivní kúra s aktivním komplexem chinin-kofein proti reakčnímu vypadávání vlasů a unaveným vlasům.
Cena: 867 Kč
KLORANE Dattier šampon na suché poškozené vlasy
Klorane Šampon s výtažkem z pouštních datlí určený pro suché, poškozené a lámavé vlasy dodává nitru vlasového vlákna prvky nezbytné pro jeho odolnost a výživu. Díky jeho výživné textuře obalí vlas po celé jeho délce pro celkovou reparaci od kořínků ke konečkům.   
Cena: 261 Kč
Klorane Eryteal sprej 75 ml
Ochranný sprej Eryteal Klorane Bébé, bohatý na vitamin A (rybí tuk), vitamin E a Omega 3 je speciálně určen na ošetření opruzenin a podráždění zadečku vašeho miminka. 
Cena: 241 Kč
KLORANE Force Keratine Koncent.-vypad.vlasů 125ml
KLORANE Force Keratine 
Cena: 817 Kč
KLORANE Force tri-active řídnoucí vlasy 100ml
Sérum Force tri-active kombinuje jedinečnou sílu rostlinných aktivních látek pro růst hustších a silnějších vlasů. Přípravek pomáhá proti řídnutí vlasů, proti vypadávání vlasů a napomáhá jejich růstu a hustotě. Zajišťuje také jejich větší odolnost, jelikož obsahuje chinin.
Cena: 649 Kč
KLORANE Keratincaps Síla a vitalita cps.30
Optimální složení Keratincaps dodává živiny vlasové cibulce a přináší tak vlasům sílu a vitalitu.
Cena: 501 Kč
KLORANE Keratincaps Síla a vitalita cps.90
Optimální složení Keratincaps dodává živiny vlasové cibulce a přináší tak vlasům sílu a vitalitu.
Cena: 1 003 Kč
KLORANE Lin shamp 200ml-šampon pro jemné vlasy
Šampon s lněnými vlákny pro objem a tvar, vlasy jemné, bez objemu. Šampon bez silikonů myje jemné vlasy bez objemu a usnadňuje rozčesávání, aniž by je zatěžoval. Perfektně chráněné vlasy získávají objem plný pružnosti a lehkosti.
Cena: 262 Kč
KLORANE Lin spray 125ml-bezoplach. sprej pro objem
Bezoplachový sprej s lněnými vlákny pro objem a tvar, vlasy jemné, bez objemu. Sprej dodává objem, nadzvedává vlasy od kořínků a tvaruje je bez zatížení. Vlasy získávají dlouhotrvající objem plný pružnosti a lehkosti. Bez silikonů a parabenů.
Cena: 345 Kč
KLORANE Lin šampon pro jemné vlasy 400ml
KLORANE Šampon s lněnými vlákny pro objem a tvar, vlasy jemné, bez objemu.
Cena: 379 Kč
KLORANE Maman Olej na strie 200ml
Olej na strie, určený od prvního trimestru těhotenství a kojení.
Cena: 602 Kč
KLORANE Mango šampon 200ml
KLORANE šampon s mangovým máslem vyživuje a obnovuje vlasové vlákno, uhlazuje vlasové šupinky kutikuly a vyplňuje trhlinky v hydrolipidickém filmu, který chrání vlas před dehydratací. Vlasy jsou vyživené a hebké, snadněji se rozčesávají a při česání se méně lámou. Vrací se jim pružnost a lesk. Hypoalergenní.  
Cena: 267 Kč
Klorane maska s výtažkem z datlí
KLORANE MASKA S VÝTAŽKEM Z POUŠTNÍCH DATLÍ je bohatá na výtažek z pouštních datlí je hloubková péče pro suché, poškozené a lámavé vlasy. Reparuje a regeneruje i ty nejvíce vysušené a devitalizované vlasy. Vlasy jsou intenzivně vyživené a trvale posílené, vrací se jim pružnost a poddajnost.
Cena: 442 Kč
KLORANE Myrthe šampon 200ml - mastné lupy
KLORANE Myrthe šampon pro mastné lupy s výtažkem z myrty KLORANE působí účinně na Pityrosporum ovale, mikroorganismus doprovázející převážně výskyt mastných lupů. Pyrithion zinku posiluje její účinnost tím, že přispívá k odstranění šupinek. 
Cena: 252 Kč
KLORANE Olivier šampon proti slábnoucím vlasům 200ml
KLORANE Olivier shamp. Dodejte hustotu a vitalitu slábnoucím vlasům. Inovace pro zralé vlasy. S esenciálním výtažkem z oliv.
Cena: 261 Kč
KLORANE Ortie - šampon 200ml
Šampon na mastné vlasy s výtažkem z kopřivy KLORANE s extrémně jemnou mycí bází usnadňující rozčesávání a dodávající objem progresivně reguluje tvorbu mazu. Díky tomu sníží frekvenci mytí vlasů. Zanechá vlasy hedvábné, pružné a vzdušné. Hypoalergenní.  
Cena: 261 Kč
KLORANE Ortie dry shamp 150ml DUO
DUO Suchý šampon s výtažkem z kopřivy na mastné vlasy prodlužuje intervaly mezi mytím a reguluje tvorbu mazu.
Cena: 378 Kč
KLORANE Ortie suchý šampon pro mastné vlasy
 Tento velice praktický seboregulační suchý šampon s výtažkem z kopřivy KLORANE můžete mít vždy při sobě a použít ho kdykoliv a kdekoliv. Díky němu si nemusíte tak často mýt vlasy klasickým šamponem. Absorbuje nadbytečný maz, vrací vlasům lehkost a objem.
Cena: 285 Kč
KLORANE Quinine baume vlasový balzám chinin 200ml
Balzám s chininem a vitamíny skupiny B - vyživující péče proti vypadávání vlasů. 
Cena: 311 Kč
KLORANE Quinine šampon 200ml - posílení vlasů
KLORANE Quinine šampon je výtažek z chinovníku KLORANE spojený s velmi jemnou mycí a rozčesávací bází dodávající objem a s vitaminy skupiny B činí z ošetřujícího posilujícího šamponu KLORANE opravdový zdroj energie, který unaveným vlasů navrátí sílu a pružnost. Aktivuje krevní mikrooběh ve vlasové pokožce a stimuluje vlasovou cibulku, čímž přispívá růstu zdravých a silných vlasů. Hypoalergenní.      
Cena: 264 Kč
  
1
2    1 - 48 z 72