LEANO.cz
Iron Horse

Iron Horse

Iron Horse je internetový obchod se sportovními doplňky, oblečením a vitamíny. Značka Iron Horse funguje od roku 2015 a za krátkou dobu se stala jednou z oblíbených značek nejenom u profesionálních sportovců, ale i u aktivně žijících lidí. Jistě oceníte nízkou cenu a vysokou kvalitu produktů, díky které se stala tak oblíbenou.

Proč nakupovat na Iron Horse?

Fitness doplňky

100% whey syrovátkové proteiny od 699 Kč, kreatin od 299 Kč nebo BCAA od 249 Kč. Nízké ceny za kvalitní produkty, to je Iron Horse. Firma spolupracuje s vrcholnými atlety, zápasníky UFC a trenéry, se kterými testuje a inovuje svoje produkty.


Iron Horse

Sportovní výživa Iron Horse

Vitamíny

Na eshopu najdete kromě fitness výživy také velké spektrum vitamínů, minerálů a kloubní výživy značky Wish Pharmaceutical za výborné ceny. Kloubní výživu MSM zde koupíte například už za 249 Kč.


Wish Pharmaceutical

Vitamíny Wish Pharmaceutical

Fitness oblečení

Na eshopu najdete dámské legíny značky Drakon Fit Wear. Legíny jsou určeny především pro fitness, ale využijete je pro kterýkoliv sport. Legíny Drakon Fit Wear jsou odolné, neprůhledné a mají efekt push-up pro pěkný zadeček. Nejoblíbenější jsou legíny super hrdinů - Wonder Woman, Spiderman, Batman, Kapitán Amerika atd.


Legíny Drakon Fit Wear

Legíny Drakon Fit Wear

Slevový kód Iron Horse - sleva 10%

Získejte slevu 10% na eshopu www.ironhorse.cz! Pro čtenáře Leano.cz máme k dispozici slevový kód pro 10% slevu na celý nákup. Stačí připsat v košíku slevový kód: sleva10.

Iron Horse
Oblíbené online lékárny
Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun