LEANO.cz
Helicid 10 Zentiva 14 tobolek

Helicid 10 Zentiva 14 tobolek

Cena 128
Nejlevněji na
Ageo
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů

Lék Helicid 10 snižuje tvorbu žaludečních kyselin už po několika hodinách od prvního podání. Působí přímo na snížení tvorby žaludeční kyseliny oproti přípravků ze skupiny antacid, které působí jen na už vytvořenou žaludeční kyselinu. Používá se u osob, které trpí častými příznaky typu žaludečního překyselení nebo pálení žáhy. Celý popis

Srovnání cen Helicid 10 Zentiva 14 tobolek

128 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
89 Kč
129 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
145 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
127.90 145.00 3

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 167 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 165 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU
POZOR Nové složení! STOP nepříjemným HEMOROIDŮM.HEMOSTOP GEL je Účinný přírodní přípravek s vyváženým složením extraktů léčivých bylin s protizánětlivým a antimikrobiálním účinkem.
od 149 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU
Při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky.  
od 96 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Do nákupního seznamu
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | BENU | Ageo

Popis Helicid 10 Zentiva 14 tobolek

Helicid 10 od Zentivy patří do skupiny volně prodejných léků nazývaných protivředová léčiva (antiulceróza). Prodává se bez lékařského předpisu a používá se u osob, které často trpí příznaky refluxu (GERD) typu pálení žáhy či překyselení žaludku.

Účinky

Účinná látka Helicidu je omeprazol. Ta účinkují tak, že snižuje množství kyseliny, která se tvoří v žaludku. Tvorbu žaludečních kyselin začíná potlačovat během několik hodin od prvního podání. Největšího účinku je obvykle docíleno po 4 dnech užívání léku Helicid.

Dávkování

Bez doporučení lékaře, mohou Helicid 10 Zentiva používat osoby trpící častými příznaky žaludečního překyselení nebo pálení žáhy. Pokud se příznaky nezlepší do 5 dní, vyhledejte pomoc doktora. Délka léčby bez dohledu doktora nesmí překročit 14 dní.

Za jak dlouho zabere Helicid?

Helicid 10 Zentiva začíná potlačovat tvorbu žaludeční kyseliny během několika hodin po prvním podání dávky léku. Maximálního účinku je obvykle dosaženo po 4 dnech užívání přípravku Helicid 10 Zentiva. Neposkytuje tedy okamžitou úlevu, ale úlevu dlouhodobější.

Helicid v těhotenství

Pokud jste nebo si myslíte, že jste těhotná, před užíváním se nejdříve poraďte s lékařem. Až lékař rozhodne, zda můžete v této chvíli brát Helicid 10 Zentiva.

Helicid a jeho účinky

Helicid je volně prodejný lék používaný na léčbu pálení žáhy.

Helicid dávkování

Před užíváním si pozorně přečtěte příbalovou informaci s dávkováním.

Helicid nežádoucí účinky

Stejně jako u užívání každého léčivého přípravku se mohou i u Helicidu vyskytnout nežádoucí vedlejší účinky. Ty se ale nemusí objevit u každého. Přečtěte si pozorně příbalovou dokumentaci.

Helicid balení

Lék Helicid se v lékárnách prodává v balení po 14 a 28 enterosolventních tvrdých tobolkách.

Upozornění: před užíváním léku si pozorně přečtěte příbalový leták. Lék Helicid užívejte přesně v souladu s příbalovým letákem nebo podle pokynů svého doktora.