LEANO.cz
Gymbeam Crea7in broskový ledový čaj 300g

Gymbeam Crea7in broskový ledový čaj 300g

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku GymBeam
nebo
Do online lékárny

Vícesložkový kreatin, který sestává ze 7 druhů kreatinu pro zlepšení výkonu, zvýšení svalové síly a růstu svalové hmoty. Tento super kreatinový vzorec zajistí rychlou a kvalitní dávku ultra čistých zdrojů kreatinu přímo ke svalům, zlepší regeneraci, zotavování a vytrvalost.

Podobné zboží

Produkt je základním prvkem pro tvorbu kreatinfosfátu, který slouží coby zdroj energie ve svalových buňkách, v nichž tvoří rovnováhu s ATP.
od 489 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Určeno pro fyzicky aktivní jedince a pro silové sportovce. Obohaceno kreatin monohydrátem a vitamínem B6. Obsahuje sladidla.
od 479 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Čistý kreatin monohydrát podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. 
od 593 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Pure Creatine Monohydrate 1000g Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. Pozitivního účinku lze dosáhnout při příjmu minimálně 5 gramů kreatinu denně.
od 599 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka