LEANO.cz
Giga lékárna

Giga lékárna

Jedna z největších online lékáren, v ČR, jak už sám název napovídá. Nabízí široký sortiment zboží za rozumné ceny, nižší než v kamenných prodejnách. A to všechno online, z pohodlí vašeho domova, s online okamžitou platbou i dopravou až přímo před vaše dveře.

Stránky jsou nebývale přehledné, každá karta nabízí možnosti, jak se nejlépe a snadno dopátrat toho, co hledáte, ať už podle řešených potíží nebo očekávaného výsledku. Nelze nenajít. Platit je možné dokonce i v eurech. Najdete zde sekci i s oblíbenými a nejvíce kupovanými produkty, stejně tak jako záložku „Výprodej“ nebo „Akční zboží“ nebo „Dárková balení“.

Eshop je certifikovaný, ověřený zákazníky a najdete zde kompletní škálu volně prodejných léčiv, vitamínů, minerálů, doplňků stravy, léčebné i běžné kosmetiky, zdravotnických potřeba a materiálu, homeopatik, veterinárních přípravků nebo třeba měřících přístrojů.

Giga lékárna eshop

Slevový kupón

Na stránkách Skrblíka najdete mnoho slevových kupónů, které pak následně můžete využít při nákupu na Gigalekarna.cz. Jedná se například o parfém k nákupu zdarma, dopravu zdarma, dárek k nákupu zdarma a podobně.

Pobočky eshopu Giga lékárna

Protože se jedná o internetový obchod, nemá přímo kamennou prodejnu, nicméně osobní odběr lze uskutečnit v lékárně Medicentrum Hodonín, v době od 7 do 17 hodin. Jinak si můžete objednané zboží nechat poslat buď přímo k sobě domů, nebo využít služeb Zásilkovny, která nabízí více než 2000 odběrných míst po celé České republice.

Máte-li jakékoliv dotazy k nákupu, chcete-li konzultovat vaše potíže a potřebujete poradit nebo máte nějaké připomínky k obchodu, lze využít buďto online formulář nebo emailovou adresu, popřípadě zákaznickou linku.

Doprava a platba Gigalekarna.cz

Na eshopu preferují online platbu přes bezpečnou platební bránu GoPay a nabízí momentálně dopravu ZDARMA při nákupu na 1200 Kč.

Věrnostní program

Chcete-li mít přehled o vašich objednávkách a zároveň se dostat ke speciálním slevovým akcím Gigalékárny, můžete se na webu bezplatně zaregistrovat a už vám nic neuteče. U dalšího objednávání tak ušetříte mnoho času a váš profil bude předem vyplněný. A dokonce se vás budou týkat i speciální akce určené pouze registrovaným zákazníkům. Registrace vás k ničemu nezavazuje a je čistě dobrovolná, nakoupit lze samozřejmě i bez ní.

Giga lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun