LEANO.cz
Fajn lékárna

Lékárny ve městech

Fajn lékárna Havířov Fajn lékárna Bohumín Fajn lékárna Bílovec
Lékárny Fajn lékárna

Fajn lékárna

Prodej léků a kosmetiky z eshopu Fajn lékárna. Záruka spokojenosti, možnost výměny nebo vrácení zboží a doručení zboží už do 2 dnů od objednání.

FAJN LÉKÁRNA je značka pro řetězec lékáren, které provozuje hrdě firma DIFFERENT PHARMA a.s. A jak z názvu společnosti vyplývá, zde můžete očekávat odlišný přístup a klient těchto lékáren dostane vždy něco navíc. Sesterskou a spolupracující společností jsou Moje ambulance a.s. (ordinace praktických lékařů) a Malé zdraví a.s. (ambulance praktiků pro děti a dorost).

KAMENNÉ PRODEJNY

FAJN Lékárny mají nyní 11 kamenných prodejen všude možně po České republice, jejich umístění můžete najít na webu na mapě i s adresami. V každé z nich na vás čeká příjemný personál, který má patřičné vzdělání a dokáže odborně poradit. Všechny potřebné léky seženete ihned, a pokud nebudou skladem, zde jsou schopni vám je zajistit většinou ještě v týž den. Široký sortiment je samozřejmostí stejně jako minimální možné doplatky.

KLIENTSKÁ KARTA FAJN LÉKÁRNA

FAJN karta je nedílnou součástí komplexní péče o pacienty FAJN lékáren. Její zřízení je bezplatné, kdekoliv na prodejně a na počkání. Stálým zákazníkům šetří peníze a zároveň jim umožňuje vstup do světa bonusů a dalších výhod pro registrované. Více info vám rádi poskytnou na eshopu nebo v kamenné lékárně.

ZDRAVOTNÍ SESTRA PŘÍMO V LÉKÁRNĚ

Na některých pobočkách je přímo přítomna zdravotní sestřička pro případ, kdy se necítíte úplně fit, ale ještě to není na cestu k doktorovi. Na místě vám změří tlak a udělá rychlou diagnostiku krve – na základě výsledků vám buď doporučí vhodnou samoléčbu anebo jen potvrdí, že návštěvu lékaře už nelze dále odkládat.

MODERNÍ DERMOCENTRUM

Ve vybraných FAJN lékárnách je i moderní dermacentrum, konkrétně se jedná o pobočky v Praze na Chodově i na Arkádách a pak v Kralupech nad Vltavou. Je zde přítomna zkušená dermoporadkyně, co s vámi na místě řeší vše potřebné a odborně poradí.

Fajn lékárna Fajn lékárna Havířov, Fajn lékárna Bohumín, Fajn lékárna Bílovec, Lékárny Fajn lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun