LEANO.cz
EU lékárna

EU lékárna

Největší výběr a nejlepší ceny mají v internetové lékárně EU lékárna. Zapojte se do bonusové systému a šetřete peníze. Prodej léků, čajů, potravinových doplňků, kosmetiky, tradiční čínské medicíny a další.


EU lékárna eshop

EU lékárna je eshop i kamenný obchod s neuvěřitelnou více než 100 letou tradicí, který se nachází v obci Hrotovice, poblíž Třebíče a jmenuje se Lékárna U Svaté Trojice. Jak prodejna, tak internetová lékárna nabízí velmi široký sortiment léčiv, doplňků stravy, vitamínů, čajů, zdravotnických potřeb i produktů spojených s tradiční čínskou medicínou. A to vše za velmi příznivé ceny. Eshop je ověřen zákazníky a 96 % by ho jednoznačně doporučilo.

Akce eshopu EU lékárny

Mezi záložkami, ze kterých je na stránkách snadné vybírat a hledat požadované, je i sekce AKCE a VÝPRODEJ, což rozhodně stojí za pravidelné sledování, pokud jste častým nakupujícím na EU lékárny. Jednak tam najdete zlevněné sezónní produkty, stejně jako často nakupovaná léčiva.

Bonusy EU lékárny

Každý zákazník, který se na eshopu zaregistruje, může využít všechny výhody bonusového programu EU lékáren. Bonusové body se vám načítají procentuálně dle ceny při každém nákupu. Nasčítané bonusy potom mžete využít u dalších objednávek. Registrovaní navíc získají několikrát ročně slevový newsletter, kde jsou unikátní slevové kódy pro registrované zákazníky. Věrnost se hold vyplácí v EU lékárnách.

Doprava a možnosti platby v EU lékárnách

Nakupovat na eshopu lze i bez registrace, platit můžete prostřednictvím dobírky, faktury, bankovního převodu nebo i online kartou. Hotově pak v kamenné prodejně. Dopravu zajišťuje Česká pošta, PPL nebo Geis – ceník najdete na stránkách eshopu. Využít můžete i služeb Zásilkovny nebo osobního vyzvednutí v kamenné lékárně. Doprava objednávky v hodnotě nad 2000 Kč je pro vás zcela ZDARMA.

EU lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun