LEANO.cz
ELLAONE potahovaná tableta 30mg

ELLAONE potahovaná tableta 30mg

Cena 595
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 29 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Nouzová antikoncepce pro použití během 120 hodin (5 dnů) od nechráněného pohlavního styku nebo po selhání použité metody antikoncepce. Celý popis

Srovnání cen ELLAONE potahovaná tableta 30mg

595 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
605 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
89 Kč
609 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
89 Kč
619 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
708 Kč
doprava zdarma od 2500 Kč
99 Kč
595.00 708.00 5

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Lékárna Matěj | Ageo
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 295 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz

Popis ELLAONE potahovaná tableta 30mg

Přípravek ellaOne je nouzová antikoncepce snižující možnost otěhotnění po nechráněném pohlavním styku. Lze ji použít až do 120 hodin (5 dní) po nechráněném pohlavním styku či po selhání obvyklé antikoncepční metody. Nejúčinnější podání je do 24 hodin. Mechanismus účinku je blokáda či posunutí ovulace potlačením vzestupu luteinizačního hormonu (LH) a tím zabrání případnému oplodnění vajíčka. ellaOne není „potratová pilulka.“ Přípravek ellaOne nechrání před otěhotněním v každém případě. Dobu ovulace nelze předpovědět, proto je nutné užít tabletu co nejdříve po nechráněném pohlavním styku. Pokud k ovulaci již došlo, není přípravek účinný. Dávkování: Užijte 1 tabletu perorálně co nejdříve, ale ne později než 120 hodin (5 dní) po nechráněném pohlavním styku nebo po selhání použité metody antikoncepce. Tabletu můžete užít kdykoli během menstruačního cyklu. Pokud do 3 hodin po užití tablety dojde ke zvracení, je třeba užít další tabletu.