LEANO.cz
Družstvo lékáren

Družstvo lékáren

Sdružení českých lékáren - podívejte se na akční nabídky a výhodné členství. Družstvo nabízí marketingové služby na zefektivnění prodeje léků.

Další ze společenství lékáren, které vzniklo již v roce 2002 jako reakce lékárníků na situaci ve farmakologickém trhu. Lékárny si zachovávají individuální formu vlastnictví i název, ale díky spojení s ostatními se například sníží provozní náklady a proto si tyto lékárny mohou dovolit prodávat za nižší ceny, takže hlavní prioritou je atraktivita pro konečného spotřebitele.

Zákaznická karta

Slouží jako vedení lékové historie zákazníka a pomáhá tím i předejít vzájemné interakci užívaných léčiv. Mimo to slouží jako identifikace pacienta pro léky vázané na předpis a zároveň jako vstupenka ke slevovým akcím a bonusům věrných zákazníků Družstva lékáren.

Družstvo lékáren

Akční nabídka Družstva lékáren

Lékárny mívají většinou akce podle ročního období, tzn. že vám nebude chodit dvakrát týdně obtěžující email se slevami, ale jednou za čtvrtletí máte možnost prolistovat letáček s nejvíce používanými produkty na dané období za výhodné ceny.

Vlastní produkty Družstva lékáren

Družstvo lékáren disponuje mimo jiné značky i několika privátními výrobky, za jejichž kvalitu plně ručí. Patří sem doplněk stravy betakaroten, ginko, lecitin, omega 3 mastné kyseliny a vitamín C.

Internetové pobočky Družstva lékáren

Pokud si chcete ušetřit cestu, mít možnost si v klidu domova všechny produkty pečlivě prostudovat a nechat si je poslat (nejsou-li na recept), můžete využít tří internetových lékáren společenství Družstva lékáren. A to konkrétně Lékárna Centrum Mělník, Lékárna Sv. Josefa v Českém Těšíně a Lékárna Přímětická ve Znojmě.

Družstvo lékáren
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun