LEANO.cz
Dr. Mario

Lékárny ve městech

Dr. Mario Nový Bydžov Dr. Mario Nechanice
Lékárny Dr. Mario

Dr. Mario

Eshop lékárny Dr. Mario má spoust výhod včetně rozvozu zdarma. Čtěte také odborný magazín o zdraví, který pro vás píše vyškolená lékárnice. Nakupujte online léky, vitamíny, kosmetiku, dětské potřeby, dentální hygienu, bylinkové čaje, veterinární přípravky a další.

Proč nakupovat v online lékárně DrMario.cz?

Dr. Mario

Rozvoz objednávek

Po Hradci králové a Novém Bydžově nabízí zákazníkům vlastní rozvor zdarma při objednávce nad 500 Kč. Pokud je hodnota nákupu nižší, účtují si pouhých 30 Kč jako manipulační poplatek a to do tří pracovních dnů. Dále je možný osobní odběr nebo zaslání prostřednictvím České pošty či DPD. Využít můžete i služeb uloženky.

Kamenné lékárny Dr. Mario a Eshop

Eshop vznikl jako doplňková služba ke kamenné lékárně U Bílého Lva se sídlem na Revoluční ulici v Novém Bydžově. Poskytují lékárenské služby včetně odborného poradenství, kompletní sortiment léků, širokou nabídku volně prodejných léčiv a doplňků stravy, bylinných čajů, homeopatik, obvazového materiálu, inkontinenčních pomůcek, léčebné kosmetiky a veterinárních přípravků.

Dárkové poukazy

Jako radost svým blízkým můžete využít možnost pořízení dárkových poukazů do kamenné lékárny, z nichž lze platit jak za volně prodejný sortiment, tak při doplatku na léčiva vázaná na lékařský předpis. Poukazy jsou v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Magazín Dr. Mario lékárny

Na eshopu naleznete jako zajímavost navíc mnoho článků na různá témata z oblasti zdraví a zdravotnictví. Tyto inspirační a zajímavé články pro vás píše naše lékárnice a odborně vzdělaná matka 4 dětí, paní Rut Pluhařová.

Dr. Mario Dr. Mario Nový Bydžov, Dr. Mario Nechanice, Lékárny Dr. Mario
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun