LEANO.cz
Doubská lékárna

Doubská lékárna

Málokterá lékárna má tak přehledný eshop. Lékárna Doubská nabízí široký sortiment lékárenského, zdravotnického a drogistického zboží.

Báječné ceny a nevídaný sortiment lékárenského zboží – to je Doubská lékárna. Pokud jste příznivcem internetových obchodů a svůj drahocenný čas radši věnujete své rodině, přátelům, koníčkům apod., je tento obchod s potřebami pro vaše zdraví naprosto ideální. A být zdravý je základ pro to, abyste vůbec měli možnost svůj volný čas nějak trávit.


Doubská lékárna

Málokterý eshop má tak perfektní provedení webových stránek. Lékárna Doubská s.r.o. nabízí široký sortiment lékárenského, zdravotnického a drogistického zboží. Zboží je uspořádáno do jednotlivých kategorií, které jsou dále členěny dle konkrétních využití a nákup to nejen značně urychluje, ale hlavně urychluje a směřuje naprosto konkrétně tam, kam potřebujete.

Co si objednáte, vám bude většinou již druhý den doručeno až k vám domů. Přivézt objednávku vám může buďto Česká pošta, a to za 75 Kč při platbě převodem anebo za 110 Kč při platbě na dobírku. Dalším smluvním přepravcem je společnost GLS, kteří doručují za 100-120 Kč a Geis Parcel za 70-90 Kč. Co není momentálně skladem, není pro lékárnu problém doobjednat.

Osobní odběr je v lékárnách vždy zcela ZDARMA, stejně jako doprava zboží v hodnotě nad 1500 Kč.

Pokud budete pravidelně sledovat stránky lékárny Doubská, nenechte si ujít speciální akce 1+1 zdarma, jiné slevy a aktuální novinky. Na eshopu je možné se i zaregistrovat, což vám usnadní každý další nákup.

Doubská lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun