LEANO.cz
DocSimon

DocSimon

Internetová lékárna DocSimon nabízí to stejné, co kamenné lékárny. Eshop DocSimon má osobní odběr i doručení poštou zdarma. Nakupujte léky online za nižší ceny než v klasických lékárnách.

DocSimon je spolehlivá internetová lékárna se spoustou pozitivních recenzí. V eshopu lékárny narazíte na ceny, u kterých budete jásat. Navíc má vždy spoustu produktů v akci.

Do sortimentu online lékárny DocSimon patří: léky, dermokosmetika, bylinné léčiva, čaje, zdravotnické potřeby a materiál, doplňky stravy, vše pro těhotné a kojící maminky. ústní hygiena a léky pro zvířata.


DocSimon internetová lékárna

DocSimon akce a slevy

Slevy až 40% a akce 1+1 zdarma! Lékárna DocSimon pro vás vždy připravených desítky produktu v akci. Od léků, bylinek, až po kosmetiku nebo potravinové doplňky. Zboží v akci najdete pouze na eshopu pod záložkou "Akce" v levém meníčku.


Lékárna DocSimon akce a slevy

Doprava, platba a osobní odběr

Za úhradu dobírkou zaplatíte k poštovnému od 13 Kč do 29 Kč. Lékárna posílá zboží i na Slovenko. V případě Slovenska jsou ceny poštovného od 76 Kč (nad 1 925 Kč ZDARMA).

Ceny a podmínky dopravy jsou platné k datu 4.8.2018. Aktuální informace najdete vždy přímo na stránkách internetové lékárny DocSimon.

Komu by se chtělo platit za poštovné když nemusí, proto pro vás vybrali několik lékáren, kde si můžete svůj nákup vyzvednout zadarmo. Osobní odběr ZDARMA je možný v těchto lékárnách Dr. Max:

Platby akceptují: bankovní převod, hotovost (dobírka), platební karta, PayPal a platební poukázky.

DocSimon
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun