LEANO.cz
Devětsil

Lékárny ve městech

Devětsil Plzeň Devětsil Klatovy Devětsil Tachov Devětsil Vrchlabí Devětsil Horažďovice Devětsil Holýšov
Lékárny Devětsil

Devětsil lékárna

Tato lékárna má dlouhou tradici, funguje již od roku 1997 spojením dvou společností podnikající ve zdravotnictví a za 15 let vytvořili síť celkem 24 poboček s celkem 90 zaměstnanci.

Protože má tato lékárna historii, potrpí si velmi na etický kodex svých zaměstnanců a ctí Hippokratovu přísahu. Zde budete vždy spokojeni a opečováváni tak, jak si při jakýchkoliv potížích a bolestech každý zaslouží.

Klientská karta Devětsil

S touto kartičkou získáváte slevu i na produkty, které jsou již slevněné! Body se vám načítají při nákupu každého volně prodejného sortimentu. Registrovat se můžete již u prvního nákupu a ihned získáte osobní slevovou kartičku s unikátním kódem.

Proč mít klientskou kartu Devětsil?

Kromě slev z nákupů, které získáte díky nasbíraným bodům, vám tato kartička umožňuje zálohovat názvy léků, které jste užívali v minulosti. Díky této funkci může i lékárník předejít možné interakci toho, co užíváte, s novými léky. Podporujeme domovy seniorů a za každých vašich nasbíraných 100 000 bodů věnujeme těmto domovům 1 000 Kč! Členství mimo jiné k ničemu nezavazuje, je bezplatné a souhlas se členstvím můžete kdykoliv svobodně odvolat.

Lékárna Devětsil eshop

Benefity lékárny Devětsil

Krom členské slevové karty, díky níž nakupujete vždy za výhodnější ceny, můžete v Děvětsilu využít i většinu bonusových poukázek, které získáváte například prostřednictvím svého zaměstnavatele. A pokud byste chtěli svým blízkým darovat kousek zdraví, můžete jim zakoupit poukázku v hodnotě 300 nebo 500 Kč, které mohou využít k nákupu libovolných produktů. Co lepšího můžete svým blízkým dát?

Devětsil Devětsil Plzeň, Devětsil Klatovy, Devětsil Tachov, Devětsil Vrchlabí, Devětsil Horažďovice, Devětsil Holýšov, Lékárny Devětsil
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun