LEANO.cz
Dermocentrum

Dermocentrum

Dermocentrum.com je internetový eshop a lékárna, který má rozšířený sortiment zaměřený na speciální dermokosmetiku. Nakoupíte zde běžné lékárenské zboží, ale speciální kosmetiku, která je certifikovaná a vhodná pro problematické typy pokožky, jakou mají miminka, ale i lidé trpící ekzémy, alergiemi, citlivou pokožkou, akné či lupénkou.

Pokud si nejste s něčím zcela jistí a potřebujete konzultovat se specialistou na dermokosmetiku, neváhejte využít možnosti kontaktovat ho prostřednictvím webových stránek Dermocentra. Jsou zde na to speciálně školení odborníci a farmaceuti.

Dermocentrum eshop

Eshop nabízí obsáhlou nabídku produktů potřebných pro péči o pleť, tělo i vlasy. Na své si přijdou i ženy, které shánějí kvalitní a zdravotně nezatěžující líčení, a to včetně řasenek i rtěnek. Jak jednou vyzkoušíte produkty takové kvality, už nikdy se nespokojíte s levnými líčidly dostupnými ve vaší drogerii. Rozdíl je markantní.

Dermocentrum nabízí i prostředky na opalování nejvyšší kvality, pro dospělé i ty nejmenší. Sortiment pro maminky a jejich miminka, která rovněž vyžadují tu nejlepší možnou péči. Jsou věci, u kterých se vyplatí sázet na ověřenou jistotu.

V sekci „Ostatní“ najdete běžná a volně prodejná léčiva, ale produkty zdravé výživy, čaje, sladidla i přípravky určené pro veterinární péči.

Doprava a platba z eshopu Dermocentrum

Zde je na místě zmínit, že na eshopu Dermocentra je možné platit i v Eurech. Dokonce i celé stránky mají verzi v angličtině, do které je možné velmi snadno přepnut.

Zakoupené zboží vám v nejrychlejším možném čase doručí doma kurýr přepravní společnosti DPD nebo vám přijde balíček prostřednictvím České pošty. Objednávku, pokud bydlíte v Ostravě či Ludgeřovicích – osobní odběr je zdarma ve smluvních kamenných lékárnách. Využít můžete i Uloženku.

Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zcela ZDARMA.

Veškeré informace o ceně dopravy si můžete naprosto detailně pročíst na stránkách Dermocentra v Obchodních podmínkách. Za objednávku lze platit hotově i kartou.

Dermocentrum
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun