LEANO.cz
Dermacol Slim My Body zeštíhlující remodelační gel  150 ml

Dermacol Slim My Body zeštíhlující remodelační gel 150 ml

Cena 170
Nejlevněji na
Notino
Do nákupního seznamu
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Dermacol Slim My Body zeštíhlující remodelační gel 150 ml

Srovnání cen Dermacol Slim My Body zeštíhlující remodelační gel 150 ml

170 Kč
 
89 Kč
179 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
170.00 179.00 2

Podobné zboží

Hlavní výhody: Obsahuje DMAE, přírodní živinu, ve volné a lipozomální podobě, díky níž je kůže okamžitě pevnější, pružnější. Jeho zpevňující účinek je mimořádný a bude patrný již po první aplikaci. Pro všechny typy pokožky. Lehká textura.
od 735 Kč
Nejlevněji
Chytrá lékárna
Do nákupního seznamu
Chytrá lékárna
VYHLAZENÍ CELULITIDY - PEVNÁ KŮŽE
od 580 Kč
Nejlevněji
Notino
Do nákupního seznamu
Notino
Ochablé pánevní dno může být příčinou mnoha zdravotních potíží (například inkontinence, neplodnosti, úniku stolice nebo bolestí zad). Pravidelným cvičením lze tyto potíže zmírnit nebo jim zcela předejít. kGoal je chytrá pomůcka pro posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který zahrnuje bezplatnou mobilní aplikaci v českém jazyce. Ta poskytuje informace o průběhu cvičení. Díky historii cvičení můžete průběžně porovnat Vaše pokroky. To vše formou zábavných her, které ovládáte použitím Vašich svalů. Hlavní vlastnosti: hravá forma cvičení k posílení pánevního dna vyrobeno z nezávadného lékařského silikonu tvar, který se přizpůsobí Vašemu tělu Složení: Lékařský silikon třídy VI. Použití: kGoal je měkký jako polštářek a bezvadně se přizpůsobí Vašemu tělu. Po cvičení můžete cítit mírnou únavu svalů. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou. Vyhněte se jeho ponořování do vody. kGoal není vodotěsný. Používejte ...
od 3 550 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max
Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je tkáň uvolněná a poddajnější.
od 135 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Lékárna.cz | Pilulka