LEANO.cz
Dentální dóza OBZOR bílá/bílá

Dentální dóza OBZOR bílá/bílá

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Víceúčelová dentální dóza určená k odkládání a čištění zubních protéz a dětských rovnátek.

Podobné zboží

Fixační krém Corega pomáhá lepšímu upevnění zubní náhrady, pomáhá zabraňovat pronikání jídla pod náhradu a předchází tak dráždění dásní. Poskytuje celodenní upevnění ve všech směrech a zároveň snižuje tření a zabraňuje dráždění dásní.
od 89 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby
Originální výrobek s obsahem rostlinných silic a extraktů pro podporu zdraví a svěžesti.
od 59 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Získejte každodenní sebejistotu s čistícími tabletami Corega. Zubní náhrady jsou přibližně 10x měkčí než lidský chrup a jejich čištění běžnou zubní pastou způsobuje rýhy, v kterých se mohou množit bakterie. Čistící tablety Corega Whitening pomáhají čistit zubní náhradu šetrnějším způsobem než bežná zubní pasta (v laboratorních testech). Navíc ničí 99,9% bakterií způsobujících zápach z úst a pomáhají odstranit plak a odolné skvrny. Při doporučeném používání pomáhají zachovávat původní barvu vaší zubní náhrady. Vhodné také pro namáčení vyjímatelných ortopedických aparátů.
od 89 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Fixační krém Blen-a-dent Plus Dual Protection zajišťuje stabilitu zubní náhrady a chrání Vaše ústa před mechanickým poškozením. Pomáhá zároveň předcházet hromadění zbytků jídla pod zubní náhradou.
od 83 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Na Zuby