LEANO.cz
CZlékárna

Lékárny ve městech

CZlékárna Kroměříž CZlékárna Holešov
Lékárny CZlékárna

CZlékárna

Prodej léčiv, doplňků stravy a zdravotnického vybavení z eshopu CZ lékárny. Rychlé doručení, nízké ceny a doprava zdarma.


CZ lékárna eshop

Lékárna nabízí běžný a široký sortiment volně prodejných léčiv, kosmetiky, speciální výživy a doplňků stravy. Samozřejmostí jsou sezónní slevové akce, výprodeje, dárkové balíčky a dokonce i veterinární přípravky.

Vizí této společnosti je nabídnout zákazníkům co nejvíce cenově výhodný nákup volně prodejných léčiv, doplňků stravy a dalšího zdravotnického materiálu spojený s odpovídajícím informačním servisem a zázemím kamenné lékárny, která má dlouholetou tradici a maximálně kvalifikovaný personál v oblasti farmacie a dietologie.

KAMENNÉ LÉKÁRNY

Lékárna má celkem 4 kamenné prodejny, a to konkrétně V Hulíně, Holešově, Bystřici pod Hostýnem a Kroměříži. Na těchto je možný zároveň i osobní odběr v případě vašeho nákupu prostřednictvím eshopu a samozřejmostí je i osobní poradenství v rámci vašich nákupů. Lékárny nesou vždy název Medica.

DOPRAVA A PLATBA CZ LÉKÁREN

Pokud zvolíte nákup na internetové lékárně, zboží vám doručí až před dveře vašeho domu, a to prostřednictvím smluvených dopravců – společnost Geis nebo Zásilkovna, která je levnější variantou, stejně jako osobní odběr na prodejnách, kde je ovšem nejdříve potřeba vždy vyčkat na doručení potvrzujícího emailu, že je zboží připravené k odběru.

Na webu CZ lékáren najdete i aktuální novinky a články o tom, co je žhavým tématem současnosti a jak se daným problémem vypořádat. Eshop je ověřený zákazníky, na Heureka.cz ho doporučuje plných 100 % zákazníků.

CZlékárna CZlékárna Kroměříž, CZlékárna Holešov, Lékárny CZlékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun