Chytrá lékárna Chytrá lékárna Brno Chytrá lékárna Vyškov Chytrá lékárna Tišnov
Všechny lékárny Chytrá lékárna

Chytrá lékárna eshop

Chytrá lékárna je síť lékáren a zdravotnických potřeb, které působí především v Brně a v okolních městech. V lékárnách mají více jak 1000 léků bez doplatku a připravují pro vás pravidelné akce typu kontrola znamének či kontrola pokožky UV kamerou.

Akce, soutěže a novinky

Na pobočkách Chytrých lékáren pro vás stále něco připravují. Když už to nejsou akce pro zdraví, tak soutěže. Naposledy jste mohli soutěžit o kosmetické výrobky La Roche nebo Vichy. Veškerý přehled o všech plánovaných akcích najdete na stránkách Chytré lékárny.

Kontrola znamének - doktorka zkontroluje problematická znaménka a budete mít možnost zakoupit opalovací prostředky za zvýhodněnou cenu.

UV kamera - zdravá pokožka je v módě, a tak díky UV kameře odhalíte poškození kůže vlivem UV záření. Jako bonus získáte slevu na opalovací výrobky.

Chytrá lékárna eshop

Blog Chytrá lékárna

Chytrá lékárna si vede i blog, kde radí, jak pečovat o zdraví. Články píšou zdravotníci a nikoliv novináři, takže informacím můžete na 100% věřit. V blogu zjistíte například jak se opálit a nespálit, jak na suchou a citlivou pokožku, jak a k čemu je koenzym Q10 a další užitečné informace.

Pobočky Chytrá lékárna

Lékáren najdete celkem 8. Většina z nich je umístěna v centru Brna. Lékárny najdete také ve Vyškově a Tišnově.

Chytrá lékárna Chytrá lékárna Brno, Chytrá lékárna Vyškov, Chytrá lékárna Tišnov, Všechny lékárny Chytrá lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun