LEANO.cz
Chytrá lékárna

Lékárny ve městech

Chytrá lékárna Brno Chytrá lékárna Vyškov Chytrá lékárna Tišnov
Lékárny Chytrá lékárna
www.chytralekarna.cz

Chytrá lékárna

Chytrá lékárna je síť lékáren se zdravotnickými potřebami, která působí v Brně a v okolních městech. V lékárně Vám s Kartou osobní péče poskytnou více jak 1.000 léků zcela bez doplatku. Využít můžete i celou řadu služeb zdarma - například diagnostiku vlasů, diagnostiku pleti, diagnostiku chodidla, měření krevního tlaku apod. S Kartou osobní péče můžete též získat až 50% slevu z doplatku léků na lékařský předpis.

Akce, soutěže a novinky

Na pobočkách Chytrých lékáren pro vás stále něco připravují. Když už to nejsou akce pro zdraví, tak soutěže. Naposledy jste mohli soutěžit o kosmetické výrobky La Roche nebo Vichy. Veškerý přehled o všech plánovaných akcích najdete na stránkách Chytré lékárny.

Chytrá lékárna eshop

Kontrola znamének - v letní sezóně doktorka zkontroluje problematická znaménka a budete mít možnost zakoupit opalovací prostředky za zvýhodněnou cenu. Akce probíhá vždy v souvislosti s osvětou akcí Skinchecker.

Až 50% sleva z doplatku léků - s Kartou osobní péče dostanete až 50% slevu z doplatku léků na lékařský předpis. Karta osobní péče lze jednoduše získat v každé lékárně sítě Chytra lékárna.

Dětský koutek a relax zóna - téměř v každé lékárně.

Karta Chytré lékárny - kartu si můžete vyřídit v jakékoliv lékárně. Jejím zřízením získáte nejprodávanější produkty za výhodnější ceny, až 50% sleva z doplatků, lékové poradenství, měření hladiny cukru v krvi a další služby.

Lékárna Chytrá lékárna eshop

Blog Chytrá lékárna

Chytrá lékárna si vede i blog, kde radí, jak pečovat o zdraví. Články píšou zdravotníci a nikoliv novináři, takže informacím můžete na 100% věřit. V blogu zjistíte například jak se opálit a nespálit, jak na suchou a citlivou pokožku, jak a k čemu je koenzym Q10 a další užitečné informace.

Pobočky Chytrá lékárna

Lékáren najdete celkem 8. Většina z nich je umístěna v centru Brna. Lékárny najdete také ve Vyškově a Tišnově. Podívejte se na seznam lékáren Chytré lékárny.

Chytrá lékárna Chytrá lékárna Brno, Chytrá lékárna Vyškov, Chytrá lékárna Tišnov, Lékárny Chytrá lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun