LEANO.cz
Chytrá lékárna

Lékárny ve městech

Chytrá lékárna Brno Chytrá lékárna Vyškov Chytrá lékárna Tišnov
Lékárny Chytrá lékárna

Chytrá lékárna

Chytrá lékárna je síť lékáren se zdravotnickými potřebami, která působí v Brně a v okolních městech. V lékárně Vám s Kartou osobní péče poskytnou více jak 1.000 léků zcela bez doplatku. Využít můžete i celou řadu služeb zdarma - například diagnostiku vlasů, diagnostiku pleti, diagnostiku chodidla, měření krevního tlaku apod. S Kartou osobní péče můžete též získat až 50% slevu z doplatku léků na lékařský předpis.

Akce, soutěže a novinky

Na pobočkách Chytrých lékáren pro vás stále něco připravují. Když už to nejsou akce pro zdraví, tak soutěže. Naposledy jste mohli soutěžit o kosmetické výrobky La Roche nebo Vichy. Veškerý přehled o všech plánovaných akcích najdete na stránkách Chytré lékárny.

Chytrá lékárna eshop

Kontrola znamének - v letní sezóně doktorka zkontroluje problematická znaménka a budete mít možnost zakoupit opalovací prostředky za zvýhodněnou cenu. Akce probíhá vždy v souvislosti s osvětou akcí Skinchecker.

Až 50% sleva z doplatku léků - s Kartou osobní péče dostanete až 50% slevu z doplatku léků na lékařský předpis. Karta osobní péče lze jednoduše získat v každé lékárně sítě Chytra lékárna.

Dětský koutek a relax zóna - téměř v každé lékárně.

Karta Chytré lékárny - kartu si můžete vyřídit v jakékoliv lékárně. Jejím zřízením získáte nejprodávanější produkty za výhodnější ceny, až 50% sleva z doplatků, lékové poradenství, měření hladiny cukru v krvi a další služby.

Lékárna Chytrá lékárna eshop

Blog Chytrá lékárna

Chytrá lékárna si vede i blog, kde radí, jak pečovat o zdraví. Články píšou zdravotníci a nikoliv novináři, takže informacím můžete na 100% věřit. V blogu zjistíte například jak se opálit a nespálit, jak na suchou a citlivou pokožku, jak a k čemu je koenzym Q10 a další užitečné informace.

Pobočky Chytrá lékárna

Lékáren najdete celkem 8. Většina z nich je umístěna v centru Brna. Lékárny najdete také ve Vyškově a Tišnově. Podívejte se na seznam lékáren Chytré lékárny.

Chytrá lékárna Chytrá lékárna Brno, Chytrá lékárna Vyškov, Chytrá lékárna Tišnov, Lékárny Chytrá lékárna

Recenze, zkušenosti a hodnocení Chytrá lékárna

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Na Zuby

Na Zuby