Brněnská lékárna

Brněnská lékárna

Eshop brněnská lékárna má tisíce produktů skladem. Léky, kosmetiku, vitamíny, potravinové doplňky, veterinární léčiva a další. S radou se můžete obrátit na online lékárníka, který je k dispozici na chatovací lince.

Lékárna byla otevřena v Brně s jasnou vizí – ukázat lidem, že obchod s léky nemusí být jen negativním místem bez atmosféry. Proto dali dohromady přátelský tým skvělých farmaceutů a asistentek, aby se starali o maximální spokojenost zákazníků, jsou vždy ochotní se podělit o své vědomosti a zkušenosti, v případě zájmu i dobře poradit. A to není málo…je radost se na taková místa vracet.Brněnská lékárna online

JAKÝ SORTIMENT NABÍZÍ BRNĚNSKÁ LÉKÁRNA?

Zajišťuje výdej léků na předpis s minimálními doplatky, výdej zdravotnických pomůcek, prodej volně prodejných léčiv, produktů alternativní medicíny, homeopatik, veterinárních léčiv, kosmetiky i zdravotnických pomůcek.

VÝHODY NÁKUPU V BRNĚNSKÉ LÉKÁRNĚ

Jsou propojení s lékárnou Benu, takže pokud máte věrnostní kartičku Benu, která má spoustu výhod pro registrované a věrné zákazníky, tak za stejných podmínek platí i v Brněnské lékárně. Navíc držitelé Senior pasu zde získají 6% slevu na volně prodejný sortiment při nákupu na prodejně.

Zdravotnické pomůcky vám rádi doručí až domů. Platit lze kartou, hotově a na prodejně i pomocí poukázek. Pro své blízké můžete zakoupit i dárkový poukaz jako pozornost například k vánocům, kdy lékárna nabízí mimo jiné i mnoho slevových akcí a dárkových balíčků pro různé účely i věkové skupiny.

ESHOP BRNĚNSKÉ LÉKÁRNY

Internetová lékárna má až neuvěřitelný sortiment zboží, na skladě má více než 14 000 produktů. Vše je na webu velmi snadno k nalezení, stránky jsou snadné a přehledné pro každého. K dispozici je více než 900 odběrných míst, zboží se dokonce rozváží po Brně a okolí pomocí kurýra za pouhých 65 Kč, a to do druhého dne.

Osobní odběr je možný v Benu lékárně na Jugoslávské ulici. Jinak se posílá pomocí smluvených přepravních společností.

Pokud si nevíte s něčím rady, máte možnost konzultovat a nechat si poradit od odborníka online.

MAGAZÍN BRNĚNSKÉ LÉKÁRNY

Na stránkách najdete výtečný magazín, ve kterém se dočtete o všech aktuálních tématech v oblasti zdraví, potravin, výživy, krásy, kosmetiky, péče o sebe a mnoho dalšího. Hodně článků je věnováno i alternativní medicíně, což stojí za ocenění v běžném farmaceutickém průmyslu – člověk má možnost si svobodně vybrat, jak se bude léčit. Rozhodně stojí za to tuhle rubriku sledovat.

Brněnská lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun