LEANO.cz
Biolit aerosol proti lezoucímu hmyzu s aplikátorem 400 ml

Biolit aerosol proti lezoucímu hmyzu s aplikátorem 400 ml

Cena 135
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Sprej proti lezoucímu hmyzu s aplikátorem působí opravdu rychle. Biolit sprej zajistí dlouhodobou ochranu proti mravencům a švábům.

Srovnání cen Biolit aerosol proti lezoucímu hmyzu s aplikátorem 400 ml

135 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
89 Kč
134.90 134.90 1

Podobné zboží

Repelentní přípravek ve spreji poskytující ochranu před komáry a klíšťaty na dobu až 8 hodin po aplikaci. Vhodný při sportu a delším pobytu v přírodě.
od 137 Kč
Nejlevněji
Ageo
Pilulka | Dr. Max | Ageo
Moskito Guard je repelent, který poskytuje účinnou obranu před bodavě-savým hmyzem z celého světa, jako jsou komáři a klíšťata. Balení obsahuje 75 ml.
od 349 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
OFF! rozprašovač je repelent v mechanickém rozprašovači, který chrání pokožku proti komárům i tropickým klíšťatům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin. Chrání při pocení i ve vlhkém prostředí. Je vhodný pro celou rodinu i cestovatele, trenéry a další aktivní lidi. Účinkuje na oblečení. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Balení obsahuje 100 ml.
od 137 Kč
Nejlevněji
Ageo
Pilulka | Ageo
PARAKITO Repelentní náramek Sport je neopronový tenký voděodolný náramek, s jednou náplní, vydrží ochránit před komáry 24 hodin a až 2x 15 dní. - Vhodné pro celou rodinu, včetně osob s citlivou pokožkou, těhotné ženy a děti od 36 měsíců. - Silná ochrana před komáry. - Průběžný rozptyl maskovací látky. - Přírodní éterické oleje. - Lze nosit na zápěstí nebo kotníku. - Reflexní prvky. - Voděodolné. - Neobsahuje DEET. - Bez kontaktu s pokožkou. - Patentovaná technologie rozptylu DiffuControl-system. - Nastavitelný zip. - Pro všechny vaše aktivity. - Pokud jej nemůžete nosit, umístěte jej v noci na postel a zabráníte nechtěnému bzučení komárů. Balení obsahuje náramek ve zlato-černé barvě a 2 náplně.
od 429 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka