LEANO.cz
Berries

Berries

Internetový obchod Berries.cz nabízí především profesionální luxusní kosmetiku, která je používána v kosmetických salónech a předními vizážisty. Koupíte zde prvotřídní produkty značek jako je Biodroga, San Soucis, Dr. Grandel, Aranesque, Paul Mitchell, Christian Dior, Lancome a další.

Internetový obchod, mimo parfémů a kosmetiky, nabízí současně i prodej dárkových předmětů pro ženy, muže i děti. Nakoupíte tu hračky, kostýmy, postavičky z pohádek, ale i dekorace do bytu jako například samolepky na zeď.


Berries eshop

Na webu je i sekce VÝPRODEJ a BAZAR, kde najdete zboží ze všech kategorií za bezkonkurenční ceny.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A DOPRAVA

Po objednání zboží budete informováni o dalším postupu, obchod zaručuje 14ti denní lhůtu na možnost vrácení, nejste-li s produktem z jakéhokoliv důvodu spokojeni.

Zboží objednané do 20. hodiny večerní bývá zpravidla odesíláno hned následující den. Doručení je tedy velmi rychlé.

Dopravu zajišťuje Česká pošta a platit můžete bankovním převodem nebo na dobírku.

NEZNÁTE KOSMETIKU ZNAČKY BIODROGA?

To vůbec nevadí, alespoň ji můžete vyzkoušet nákupem na Berries.cz! Historie této výjimečné značky sahá až do roku 1936, za jejím vznikem stojí pan Walter Friedmann. Podstatou kosmetiky značky Biodroga je 100% přírodní složení a vysoká koncentrovanost účinné látky, což nebylo tehdy běžné. Dodnes je tato celosvětově uznávaná značka spojena s lázeňským městem Baden-Baden.

Produkty jsou maximálně efektivní a šetrné, výroba se neustále aktualizuje při zachování původní filozofie firmy. Mnoho profesionálních salónů s touto značkou pracuje. Zkuste a uvidíte sami!

Berries
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun