LEANO.cz
Nanny Monitor dechu

Nanny Monitor dechu

Cena 2 495
Nejlevněji na
Lékárna Dr. Max
Do nákupního seznamu
  • Osobní odběr v 461 lékárnách Dr. Max zdarma
  • Doručení domů/poštovné 79 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
  • Dostupnost: skladem

Monitor dechu Nanny BM02 - hlídá zástavu dechu ukojence (syndrom náhlého úmrtí kojence, zvratky)- opticky i akusticky upozorní maminku. Celý popis

Srovnání cen Nanny Monitor dechu

2 495 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
2 495 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
2 495 Kč
doprava zdarma od 1999 Kč
99 Kč
2 495 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
109 Kč
2 499 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
2 761 Kč
doprava zdarma od 1590 Kč
89 Kč
2495.00 2761.00 6

Podobné zboží

TrueLife NannyTone VM Lite Chcete mít své miminko pod dohledem a reagovat na jeho potřeby, i když zrovna spinká v jiné místnosti? Digitální audio chůvička TrueLife NannyTone VM Lite se spolehlivým přenosem a praktickými funkcemi pohlídá miminko za vás. Díky možnosti provozu na dobíjecí tužkové baterie se stane vaším pomocníkem nejenom v domácnosti, ale i na cestách.
od 890 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Pilulka | Feedo
Tato analogová chůvička Vám umožňuje být kdykoliv v kontaktu s Vaším dítětem, zatímco vykonáváte činnosti v jiných pokojích nebo na zahradě. Dva různé kanály a 16 řídicích tónů minimalizují rušení a zaručují vysokou kvalitu přenosu.
od 1 579 Kč
Nejlevněji
BENU
Do nákupního seznamu
Dr. Max | BENU | Pilulka
Box vibrační pro Chicco Baby Hug a Next2Me - Calmy Wave Nový vibrační box od společnosti Chicco vytváří jemnou vibraci, která napodobuje kolísání a dá se snadno připevnit na všechny modely postýlek Next2Me a na Baby Hug 4v1.
od 594 Kč
Nejlevněji
Feedo
Do nákupního seznamu
Feedo
Vytvořeno speciálně pro život v pohybu - v autosedačce ve voze, v kočárku nebo jakémkoliv jiném dopravním prostředku, který vám přijde na mysl. Každá cesta je potěšením bez ohledu na svou délku.
od 360 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka

Popis Nanny Monitor dechu

Monitor dechu kojence NANNY BM-02 Nanny je výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Pečlivě sleduje dýchání a pohyby miminka zatímco jeho maminka odpočívá a hlasitě varuje okolí, pokud je děťátko ohroženo. Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad. Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Doporučované je používat Nanny u novorozenců s nízkou porodní váhou nebo s možnými zdravotními riziky. Klidný spánek přinese ale i rodičům zcela zdravých dětí. Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu. Elektronika Nanny je napájena bezpečně dvěma tužkovými bateriemi. Nanny automaticky signalizuje slabé baterie. Snadná instalace a údržba.