LEANO.cz
AZ lékárna

Lékárny ve městech

AZ lékárna Frýdek-Místek AZ lékárna Frenštát pod Radhoštěm
Lékárny AZ lékárna

AZ lékárna

Internetová lékárna AZ má mnohem výhodnější ceny než kamenné lékárny. Tisíce léků a dalších produktů mají skladem připraveny ihned k odeslání. Rozvoz léků zdarma.


AZ lékárna eshop

AZ lékárna je eshop a zároveň dvě kamenné lékárny. Jejich heslem je slogan „Vaše nejkratší cesta do lékárny“to lze brát celkem doslovně, neboť máte-li daleko prodejnu, stačí si objednat online či po telefonu a zboží vám dovezou až domů.

Eshop AZ Lékárna

Najdete zde více než široký výběr kompletního lékárenského sortimentu. Krom volně prodejných léčiv a doplňků stravy jsou zde i pomůcky pro inkontinenci, obvazový a zdravotnický materiál, léčebná i běžná kosmetika, veterinární přípravky a homeopatika. Vše je utříbeno do přehledného sloupce, kde hledáte podle potíží, které chcete řešit. A pokud máta na mysli konkrétní produkt, jednoduše ho zadáte do vyhledávače.

Prodejny AZ lékárna

Společnost AZ lékárna má dokonce dvě kamenné prodejny. Jedna se nachází na ulici Anenská ve Frýdku-Místku, druhou najdete v Javorníku u Frenštátu pod Radhoštěm. Obě lékárny poskytují plné poradenství, konzultace a ochotný školený personál vám rád vždy pomůže. Platit zde můžete jak hotově, tak kartou anebo poukázkami.

Doprava ZDARMA AZ lékárna

Dopravu z eshopu zajišťuje Česká pošta, PPL nebo Geis dle jejich ceníku, který najdete na stránkách lékárny. Při nákupu na 1500 Kč je doprava pro vás zdarma. Výjimečnou službou je rozvoz vámi objednaného zboží až k vám domu v okolí Frýdku-Místku a Frenštátu pod Radhoštěm (do 15 km). Stačí zavolat či napsat na kontakt uvedený na webu a zboží v hodnotě nad 500 Kč vám dovezeme dokonce úplně zdarma a do 48 hodin.

AZ lékárna AZ lékárna Frýdek-Místek, AZ lékárna Frenštát pod Radhoštěm, Lékárny AZ lékárna
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun