Australian Bodycare Femi Daily 100ml

Australian Bodycare Femi Daily 100ml

Cena 219
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 59 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Femi daily s australským olejem Tea Tree je přírodní gel. Předchází intimnímu diskomfortu vnějších pohlavních orgánů, jako je suchost, svědění, podráždění nebo intimní zápach.  Celý popis

Srovnání cen Australian Bodycare Femi Daily 100ml

219 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
59 Kč
229 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
89 Kč
245 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
262 Kč
doprava zdarma od 1499 Kč
79 Kč
219.00 262.00 4

Podobné zboží

Dámské inkontinenční kalhotky TENA Lady Pants Discreeet Large jsou více spodním prádlem než absorpční pomůckou. Dokonale kopírují tělo a zajišťují tak maximální pohodlí a bezpečí při běžném pohybu. Jsou určeny pro střední až těžký únik moči.
od 279 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max
Tenká a spolehlivá pomůcka s nízkou savostí pro ochranu před kapkami a slabšími úniky.
od 89 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
BENU | Pilulka | Dr. Max
Gynella Silver Caps je podpůrný zdravotnický prostředek k prevenci opakovaného výskytu herpes simplex 2 (HSV-2), při léčbě bakteriálních, plísňových a virových infekcí.
od 339 Kč
Nejlevněji
Pilulka
BENU | Pilulka | Lékárna.cz
Dr.Max Lady Max Intimate Wash Sensitive je mycí gel pro každodenní intimní hygienu žen a dívek s obsahem kyseliny mléčné, laktobacilů, allantoinem a kyselinou hyaluronovou. Mycí gel Lady Max Intimate Wash Sensitive neobsahuje mýdlo, jeho jednotlivé složky působí velmi jemně a šetrně. Je založen na bázi velmi jemných a šetrných tenzidů (Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside atd.) s přídavkem bakteriálních lyzátů Lactobacillus acidophilus. Kyselina mléčná a laktobacily přispívají k udržení optimálního pH 3,5 v pochvě. Kyselina hyaluronová zvláčňuje a hydratuje. Allantoin zklidňuje a napomáhá regeneraci. Používejte denně podle potřeby, poté důkladně opláchněte vodou. Je vhodný pro každodenní péči zejména pro ženy a dívky s citlivou pokožkou.
od 139 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | DocSimon

Popis Australian Bodycare Femi Daily 100ml

Přírodní gel s australským Tea Tree olejem. Každodenním používáním předchází intimnímu diskomfortu v pochvě, jako je suchost, svědění, podráždění nebo nepříjemný zápach. Chrání, zklidňuje a dodává pocit svěžesti a pohodlí po celý den. Gel Femi daily pomáhá chránit přirozenou flóru vnějších pohlavních orgánů ženy a respektuje pH v intimní oblasti. Použití: Jako prevenci intimního diskomfortu používejte 1–2krát denně. Při výrazných obtížích doporučujeme použít výrobek Femigel®, který efektivně zmírňuje suchost, svědění a podráždění. Obsahuje gel pro každodenní použití na dobu 3–5 týdnů.