LEANO.cz
Ataralgin 20 tablet

Ataralgin 20 tablet

Cena 92
  • Osobní odběr v 1 lékárnách Lékárna.cz zdarma
  • Doručení domů/poštovné 29 Kč
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Dostupnost: skladem

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Paracetamol působí proti bolesti a snižuje horečku. Guaifenezin zvyšuje protibolestivé účinky paracetamolu. Mimoto snižuje duševní a emoční napětí s pocitem úzkosti, má slabé zklidňující účinky a usnadňuje vykašlávání.  Celý popis

Srovnání cen Ataralgin 20 tablet

92 Kč
doprava zdarma od 1500 Kč
29 Kč
95 Kč
doprava zdarma od 999 Kč
79 Kč
92.00 95.00 2

Podobné zboží

Účinné látky: Paracetamol a Fenylefrin hydrochlorid. PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání.
od 89 Kč
Nejlevněji
Lékárna Matěj
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Lékárna Matěj
Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu
od 42 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Wobenzym je registrovaný léčivý přípravek, který má schopnost ovlivňovat imunitu a usnadňovat hojení zánětů, bolesti a otoků. Pomáhá například i zkrátit dobu rekonvalescence po operaci. Jeho účinnost je podložena dlouhým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.
od 1 099 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Účinné látky: paracetamol a fenylefrin hydrochlorid. Vicks SymptoMed Forte citrón ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou bolest hlavy, celkové bolesti, bolesti v krku, ucpaný nos a horečka. Účinkuje proti bolesti a horečce. Redukuje otok nosní sliznice a uvolňuje ucpaný nos.  
od 169 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz

Popis Ataralgin 20 tablet

Ataralgin působí proti bolesti. Přípravek Ataralgin se užívá k rychlému tlumení mírné až středně silné bolesti hlavy, zubů a bolesti v oblasti krční páteře. Dále je také vhodný při bolestech svalů a kloubů doprovázejících chřipku a nachlazení, k léčbě horečnatých stavů při chřipkových onemocněních. Tablety Ataralgin jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety až 3x denně s odstupem alespoň 4 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet. Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 325 mg, guaifenesinum 130 mg a coffeinum 70 mg v jedné tabletě. Pomocnými látkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, polyvidon 30, sodná sůl kros-karmelosy, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.