Apotek

Apotek lékárna

Online lékárna Apotek má skladem více než 750 000 kusů zboží a zboží expeduje stejný den, kdy byla provedena objednávka. Má výborné ceny a dopravu zdarma.

Lékárna Apotek se považuje za pohodlný, přehledný, spolehlivý, rychlý, intuitivní a moderní lékárenský i drogistický eshop 21. století, jehož historie se začala psát již roku 2015. Téměř 100 % doporučujících spokojených zákazníků toto tvrzení jen dokazuje.Apotek eshop

Čtěte dál a sami posuďte, zda se vize zakladatelů lékárny plní.

ESHOP LÉKÁRNY APOTEK - PROČ NAKUPOVAT?

Doménou eshopu je rychlost– sídlí totiž přímo v areálu velkodistributora léčiv, takže to zkracuje dobu kompletace na minuty.

Další předností je bezpečnost – léky připravují vzdělaní farmaceuti, sortiment se nakupuje jen u certifikovaných firem, skladování probíhá přesně dle předpisů a sledují se novinky.

Nejbohatší sortiment – na skladě je více než 750 000 kusů zboží. A v neposlední řadě tato lékárna garantuje 100% odbornost a férové, milé jednání.

Doprava je možná buďto zasláním k vám domů (Česká pošta, DPD, Geis nebo skrze Zásilkovnu), přičemž cena dopravy se liší podle ceny vaší objednávky. Nad 1999 Kč je doprava za všech okolností zdarma, zdarma je i osobní odběr a to i v drogeriích sítě Teta.

Platba je možná kartou, převodem na účet nebo v hotovosti, za dobírku je doplatek 19 Kč. Lékárna Apotek má již 2130 odběrných míst po celé České republice.

NĚCO NAVÍC?

Ano, zajisté, v lékárně Apotek se vždy snaží o maximální zájem a následnou spokojenost zákazníka. Krom toho, že se snaží neustále hlídat a držet co nejnižší možné ceny na trhu v porovnání s konkurencí, tak na přehledném webu najdete i mnoho akcí. Zboží za zvýhodněné ceny se neustále mění, často sezónně dle aktuálních potřeb zákazníků.

Lékárna je ověřena jak spokojenými zákazníky, tak Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Navíc je denně k dispozici online pan Jan Bureš, doktor farmacie, aby odpovídal na vaše dotazy a byl vám nápomocen během vašeho nákupu, pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit.

Apotek

Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun