LEANO.cz
AMINOSTAR 100% Whey Protein 76% 2000 g - Čokoláda

AMINOSTAR 100% Whey Protein 76% 2000 g - Čokoláda

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku
nebo
Do online lékárny

Aminostar 100% Whey Protein - vhodné pro sportovce se sladidlem.

Podobné zboží

Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 910 g dvojitá bohatá čokoláda - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - ne Prvotřídní syrovátkový protein, vhodný zejména při intenzivním silovém tréninku. Ideální pro doplnění denní dávky bílkovin při aktivním životním stylu, který klade důraz na zrychlenou regeneraci svalů. Pro náročné sportovce, kteří chtějí budovat svalovou hmotu a sílu.
od 953 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 910 g francouzský vanilkový krém - ano - syrovátka - různá zpracování - ne - Optimum 100 % Whey Gold Standard obsahuje 77 % bílkovin. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu sacharidů. Pomocí Optimum 100 % Whey Gold Standard získáte efektivně svalovou hmotu, ať už chcete nabrat objem, nebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin.
od 1 169 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
TrueWhey je syrovátkový proteinový koncentrát, vyrobený technologií CFM, která z něj odstraní většinu sacharidů a tuku, a zároveň zachová téměř až 82 % obsah bílkovin. Díky tomu bezpečně pomůže nejen při regeneraci, ale i při rychlejším dosahování vašich cílů.
od 1 472 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka
Impact Whey Protein - Chocolate Smooth 2.5KG Impact Whey Protein je 100% syrovátkový proteinový nápoj s vysokým obsahem prvotřídních bílkovin (až 82% nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu). Má nízký obsah tuku, laktózy a je bohatým zdrojem vápníku. Příchuť: Čokoláda Smooth.
od 1 489 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Do nákupního seznamu
Pilulka