Alza

Alza

Internetový obchod Alza.cz spolu se zeleným mimozemšťanem je nejspolehlivější obchod v ČR. Alza nabízí nejenom nejrychlejší doručení, které může být už v den objednávky, ale také nejpohodlnější reklamace. Má přes 30 kamenných prodejen a více než 40 alzaboxů. Stále pro vás vymýšlí nové akce a slevy a neustále zlepšují své služby.

Slevy a slevové kódy

Pro milovníky slev, slevových kupónů a kódu máme skvělou zprávu. Alza připravuje spoustu zajímavých akci, díky kterým můžete ušetřit. Kromě pravidelných výprodejů a Black Friday si můžete chytit i další slevu. Dívejte se pravidelně na Alza.cz ať vám žádná neunikne.


Alza Eshop

Mobilní telefony Alza

Na Alza.cz máte nejenom výběr ze stovek telefonů, ale dokonce vám poradí, jak si vybrat ten pravý telefon pro vás. Oproti menším eshopům s elektronikou je Alza 100% spolehlivý prodejce telefonů. Telefony jsou roztříděné podle funkcí, velikosti, ceny, softwaru a dalších parametrů. Nezapomeňte se podívat na video „Jak vybrat mobil“.

Alza tablety

Vyberte si tablet podle recenzí na Alze nebo dejte na doporučení redakce. Tablety jsou přehledně seřazeny podle funkcí, ceny, oblíbenosti a dalších důležitých parametrů. Na eshopu Alzy vám ve videu také poradí, jak si vybrat správný tablet právě pro vás. Nepřehlédněte kategorii tablety v akci.

Black Friday a výprodej

Black Friday neboli černý pátek je víkend nebo dokonce týden plný mega slev. Alza pravidelně zahajuje letní i zimní výprodeje. V minulém Black Friday bylo celkem 7 076 kusů zlevněného zboží! Nové produkty spouští ve vlnách, takže nezapomeňte v dalším výprodeji pečlivě sledovat eshop, ať vám masakr cen neuteče.

Black Friday Alza

Moje Alza

Moje Alza je zákaznická sekce, kde najdete vše od realizovaných objednávek až po faktury, nastavení profilu nebo reklamace. Moje Alza vám umožní například sledovat svůj balíček nebo si vytisknout daňový doklad i ke starším objednávkám či přes ni zjistíte stav podané reklamace.

Alza reklamace

Nikdo není neomylný, a tak se může stát, že vám dojde vám nekompletní zásilka nebo zboží budete chtít vrátit nebo bude třeba zboží reklamovat. K tomu slouží sekce Alza reklamace, na kterou se dostanete přes patičku eshopu -> Kontakty -> Reklamace a vrácení zboží.

Alza box

Alzaboxy jsou speciální schránky Alzy, které jsou rozmístěny po celé ČR. V Alzaboxu si můžete kdykoliv (nonstop) a sami vyzvednout svoje objednané zboží na Alza.cz. Vyzvednutí je jednoduché. Do Alzaboxu stačí zadat číselný kód, který vám přijde SMSkou hned po zaplacení objednávky.

Mezi hlavní výhody je možnost si zboží převzít kdykoliv, expresní doručení a ještě rychlejší vyzvednutí zásilky a navíc ušetříte za poštovné.

Alza box
Alza
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna DocSimon

DocSimon