LEANO.cz
Alavis eshop

Alavis.cz

Kloubní výživa Alavis je fenomén! Nakupujte Alavis Triple Blend extra silný, Alavis pro psy, kočky a koně, Hemagel a další produkty na péči o klouby. Všechny produkty koupíte nově i na oficiálním webu Alavis.cz.

Alavis, značka vítězů, je absolutní špičkou v kloubní výživě. Všichni ji znají především kvůli kloubní výživě pro koně Alavis Triple Blend extra silný.

Proč je Alavis tak oblíbený

Za značkou Alavis stojí kanadská společnost LightHouse International Inc. Veterinární přípravky Alavis jsou v ČR prodeji už od roku 2003.

Alavis.cz

Eshop Alavis

V internetovém obchodě Alavis nakoupíte všechny produkty této renomované značky a získáte rozšiřující infomarmace o výrobcích. Najdete zde veterinární přípravy pro koně, psy a kočky. Podle Heureky 94% zákazníku doporučuje tento obchod.

Na eshopu je také veterinární poradna, kde můžete zadat dotaz, co trápí vašeho mazlíčka. Odpovídají 2 veterinární doktorky. Nejčastěni se ptáte, jak dávkovat různé přípravky a po jakou dobu.

Alavis.cz eshop

Věděli jste například jaký je rozdíl mezi doplňkem stravy pro zvířata a veterinárním přípravkem? Veterinární přípravek oproti pouhému doplňku musí být schvalovány ÚSKVBL (Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv) a dokládá se jeho účinnost, analytické certifikáty, klinické studie, neškodnost pro lidi, zvířata a životní prostředí, BSE certifikát a další.

Produkty prochází neustálou inovací. V poslední době například patentovaný Celadrin nebo proti-rakoviná látka Sanicell. Výsledkem jsou přípravky úplně nové generace.

Alavis eshop
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna TETA drogerie a lékárna

TETA drogerie a lékárna

Lékárna Carun

Carun