Ageo

Ageo drogerie - e-shop

Ageo je největší eshop s drogerií na internetu. Doručení mají už do druhého dne a jistě vás potěší i doprava zdarma. K tomu se můžete těšit na dárek k objednávce zdarma. V internetovém shopu Ageo nakoupíte vše do domácnosti, kosmetiku, ekologickou a bio drogerii, hygienu, zdravou výživu nebo dárkové sady.

Online drogerie Ageo je prvním místem, kam se můžete obrátit, když vám dojde vše od toaletního papíru, čistících prostředku až po parfémy nebo bio zdravé potraviny.

Online nákup v drogerii

6 důvodů, proč nakupovat v online drogerii Ageo

  1. Rychlý nákup bez registrace
  2. Expedice do 24 hodin -> na druhý den bude zboží dodáni přepravci
  3. Doprava zdarma od 1.500 Kč
  4. Malý dárek k objednávce
  5. Svoji objednávku můžete kdykoliv změnit přes zákaznickou podporu
  6. Rychlé řešení reklamací

Ageo drogerie prodejny

Drogerie Ageo funguje pouze online. Nemá žádné kamenné prodejny. Objednaný nákup si však můžete vyzvednout osobně na odběrném místě v kanceláři na adrese Politických vězňů 911/8, Praha 1 Nové Město ve 2. patře v pracovní dny od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin.


Ageo drogerie

Ageo ceny dopravy

DPD dopravce

Doprava společností DPD stojí 89 Kč. Při nákupu nad 1.200 Kč se dostane na levnější cenu 39 Kč. Dopravu ZDARMA získáte při nákupu nad 1.500 Kč.

DPD parcel

Za doručení na odběrné místo DPD zaplatíte pouhých 69 Kč. Při nákupu nad 1.200 Kč se dostane na levnější cenu 39 Kč. Dopravu ZDARMA na odběrné místo DPD parcel získáte při nákupu nad 1.500 Kč.

InTime dopravce

Doprava nákupu společností InTime stojí pouze 69 Kč. Při nákupu nad 1.200 Kč získáte výhodnější cenu 39 Kč. Dopravu ZDARMA získáte při nákupu nad 1.500 Kč.

Značkové dodání kurýrem Ageo.cz

Dodání zboží kurýrem Ageo můžete využít pouze po Praze. Za dopravení zaplatíte jen 69 Kč. Při nákupu nad 1.200 Kč je cena pouze 39 Kč. Dopravu ZDARMA máte při nákupu nad 1.500 Kč.

Česká pošta

Za doručení Českou poštou zaplatíte 109 Kč. Doručení zdarma je až od částky 2.000 Kč.

DOPRAVA ZDARMA

Nakupte nad 1.500 Kč a máte rozvoz nákupu společností DPD nebo InTime zdarma po celé ČR. Při nákupu nad 2.000 Kč máte rozvoz zdarma i přes Českou Poštu.


Ageo drogerie

Ageo sleva

Drogerie Ageo má pro vás vždy nějaké slevy. Ať už to je bonus 150 Kč na první objednávku nebo třeba akce „doporuč kamarádovi“ a získej až 200 Kč podle toho, za kolik nakoupí. Podívejte se na eshop Ageo pro aktuální slevy.

Ageo kredity

Zapojte se do věrnostního programu drogerie Ageo a získejte až 5% z nákupu zpět. Můžete získat celkem 3 úrovně bonusů v závislosti na vašich nákupech. Celkový objem nákupu se vždy počítá za poslední 3 měsíce. Stačí se zaregistrovat a nakupovat jako registrovaný uživatel.

Ageo
Oblíbené online lékárny
Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna DocSimon

DocSimon

Lékárna Carun

Carun