Agel

Lékárny ve městech

Agel Ostrava Agel Olomouc Agel Přerov Agel Valašské Meziříčí Agel Český Těšín Agel Bohumín
Lékárny Agel

Lékárna Agel, eshop, online lékárna

Garance nízkých cen, doprava zdarma a více jak 15.000 položek v eshopu. Přejděte do internetové lékárny Agel a nakupujte léky levně.

AGEL je skupina 25 lékáren po celé ČR, kde si zakládají na moderním poradenství v oblasti medicínské a preventivní. Připravují a prodávají léky a léčiva na lékařský předpis pro všechny zdravotní pojišťovny. Samozřejmě mají v sortimentu také volně prodejné léky.

Proč nakupovat v eshopu Agel?

E-shop Agel

Internetová lékárna Agel

Celý eshop je rozdělený na několik hlavních kategorií - léky na nachlazení, dermokosmetika, léky, kosmetika, čaje, potravinové doplňky, zdravotnické potřeby, veterina a zdravotnické pomůcky. Dobře se v něm orientuje a nákup je jednoduchý a rychlý.

Léky na nachlazení a chřipku

V této kategorii eshopu najdete víc jak 170 druhů volně prodejných léků na nachlazení, rýmu, kašel a chřipku. Díky velkému výběru a nízkým cenám nebude mít žádné nachlazení šanci.

Dermokosmetika

Agel má na svém eshopu přes 410 druhů kvalitní lékárenské kosmetiky. Převážně zde najdete známé značky jako jsou A-DERMA, Avène, Bioderma, VICHY a další.

Volně prodejné léky

V této kategorii najdete přes 1300 volně prodejných léků online lékárny Agel. Skupiny léků podle použití můžete filtrovat v menu na levé straně.

Agel eshop volně prodejné léky

Dermokosmetika

Agel má na svém eshopu přes 410 druhů kvalitní lékárenské kosmetiky. Převážně zde najdete známé značky jako jsou A-DERMA, Avène, Bioderma, VICHY a další.

Kosmetika

Kategorie kosmetika, hygiena a domácnost obsahuje více jak 3670 produktů. Najdete zde vše od přípravku na péči o pokožku, ruce, nehty, vlasy až po hygienické prostředky nebo dekorativní kosmetiku.

Čaje

Mezi další velkou skupinu zboží patří čaje, které ještě dále třídí podle druhu. Čajů v nabídce najdete neuveřitelných 689. Dejte přednost kvalitním čajům z lékárny, zdraví vám za to poděkuje. Čekají tu na vás čaje bílé, bylinné, ovocné, zelené, rooibos a další.

Potravní doplňky

Do potravinových doplňku spadá vše od vitamínů, minerálů, kloubní výživy až po speciální směsy a prášky na lepší imunitu a podobně. Na své si přijdou i sportovci nebo lidé s bezlepkovou dietou. Celkem v eshopu Agel najdete přes 3200 druhů potravinových doplňků.

Zdravotnické pomůcky a materiál

Náplasti, bandáže, teploměry, tlakoměry, stříkačky, berle nebo ochrané či hygienické pomůcky. V tak velkém sortimentu, který skýta přes 2500 druhů zdravotnického zboží, si jistě vyberete.

Veterina

V kategorii veterina najdete vše pro zdraví a spokojený život vašich domácích mazlíčků. Potravinové doplňky pro psy a kočky, léčiva, krmiva, přípravky proti klíšťatům a parazitům, kloubní výživa a další.

Agel Agel Ostrava, Agel Olomouc, Agel Přerov, Agel Valašské Meziříčí, Agel Český Těšín, Agel Bohumín, Lékárny Agel
Oblíbené online lékárny
Lékárna Dr. Max

Dr. Max

Lékárna BENU

BENU

Lékárna Pilulka

Pilulka

Lékárna Lékárna.cz

Lékárna.cz

Lékárna Lékárna Matěj

Lékárna Matěj

Lékárna DocSimon

DocSimon