LEANO.cz
Weider, HMB 3800, 120 kapslí

Weider, HMB 3800, 120 kapslí

Pro porovnání cen není zařazený žádný obchod
Jít na značku Weider
nebo
Do online lékárny

Jedno z nejsilnějších HMB na našem trhu. Ochrání Vaše svaly, pomůže Vám překonat stagnaci. HMB 3800, 120 kapslí, Weider. Doplněk stravy vhodný pro sportovce,  určený pro sportovní výživu.

Podobné zboží

BEAR FOOT stimulační a termogenní vícesložkový spalovač, vhodný pro vegetariány a vegany.
od 230 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
BCAA X PLODE - potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách. Obsahuje větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin, spolu s vitamínem B6, a to v optimálním poměru 2:1:1. Zde 6 g BCAA v jedné porci. Je vhodná pro aktivní sportovce, zejména osoby provozující energeticky náročné a silové sporty. Napomáhá udržení kvalitní svalové hmoty i při vyčerpávajících trénincích (obecně při vyšší fyzické zátěži). Bílkoviny napomáhají udržení a výstavbě svalové hmoty. Se sladidly.
od 1 189 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Předtréninková směs vhodná pro sportovce, určená pro sportovní výživu.
od 299 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Je vynikajícím přípravkem pro silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty, kde poskytuje okamžitý zdroj energie.
od 344 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz

Popis Weider, HMB 3800, 120 kapslí

Je určená silovým sportovcům, kulturistům a všem, kdož si chtějí zachovat svalovou hmotu při náročných fyzických trénincích a výkonech. Je určena pro zdravé osoby a jedince, kteří se věnují sportovním aktivitám. Obsahuje kalcium HMB (β - hydroxy - β - methylbutyrát vápenatý). Složení výrobku: β - hydroxy - β - methylbutyrát vápenatý, želatina. Protispékavé látky: stearan hořečnatý. Barvivo: oxid železitý (E 172). Výživové složení: ve 100 g výrobku/ve 4 tbl.: bílkoviny: 12,3 g/0,6 g, cukry: 0 g/0 g, tuky: 1,5 g/ < 0,1 g, kalcium HMB: 83996 mg/3800 mg, z toho HMB: 71378 mg/3229 mg Energie (100 g/4 tbl.): 269 kJ/64 kcal / 12 kJ/2,8 kcal. Maximální doporučená denní dávka: 4 tablety během dne, v tréninkové dny je užijte vždy před tréninkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Upozornění: tato potravina rozhodně nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte.