LEANO.cz
125 položek
Aloclair™obsahuje látky, které napomáhají urychlit hojení aftů (výtažek Aloe vera), hydratují sliznici úst (Hyaluronát sodný), zmírňují pálení a zarudnutí (Glycyrrhetinová kyselina).
od 179 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Je nedílnou součástí dokonalé ústní hygieny během celého dne. Zabezpečí příjemný pocit svěžesti.    
od 62 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
AnOxident balance ústní voda, 300 ml Formule z patentované směsi z bioaktivního mléka a extraktů z rostlin doplňuje přirozené ochranné systémy slin, poskytuje jim důležité antioxidanty a redukuje parodontální problémy spojené se zvýšenou koncentrací glukózy v ústech.
od 259 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
ARNIKA® ROSTLINNÝ MASÁŽNÍ ROZTOK K OŠETŘENÍ DÁSNÍ. Jedná se o vynikající prostředek v boji proti zánětu dásní, paradentóze, nebo v případě infekce v ústech a při vzniku aftů.
od 69 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
od 136 Kč
Nejlevněji
Ageo
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Ústní voda BioRepair přináší inovativní řešení v péči o citlivé i zdravé zuby v kombinaci s antibakteriálními účinky, a to bez fluoridů a běžných antibakteriálních složek. Komplexní ochranu zajišťuje patentovaná formule MircoRepair, která remineralizuje zubní sklovinu a působí preventivně proti vzniku zubního plaku, zubního kazu a kamene.  Speciální řada přípravků včetně ústní vody BioRepair byla vyvinuta ve spolupráci s univerzitou v italské Boloni a zaručuje kompletní péči o dutinu ústní. Výhody ústní vody BioRepair: Bioaktivní mikročástice MicroRepair obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky  Redukuje citlivé reakce zubů na teplo, chlad, sladké či kyselé Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu a díky kompaktnímu povrchu působí běleji Neobsahuje fluorid Účinně ničí bakterie pro udržení svěžího dechu Řada BioRepair® zahrnuje tři typy zubních past a ústní výplach, které jsou vhodné v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.
od 152 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Jediná ústní voda  obsahující revoluční bělicí technologii, která se aktivuje světlem. Čím více se budete usmívat, tím zářivější bude Váš úsměv a navíc budete mít dech osvěžen příjemnou vůní čerstvé máty. Přednosti ústní vody BlanX® White Shock Příchuť čerstvé máty osvěží váš dech prakticky na celý den. Ničí bakterie, které jsou příčinou zubního kazu a plaku. Vhodná pro každého, kdo chce odstranit zabarvení zubů způsobené kávou, kouřením, nebo jinými potravinami. Ústní voda je vhodná jako doplňěk bělicí zubní pasty. Co je to BlanX® White Shock BlanX® White Shock jako jediná obsahuje technologii ActiluX®, která je chráněna dvěma mezinárodními patenty. ActiluX® přítomný v obecném vzorci BlanX® White Shock zůstává na povrchu zubů a aktivně bělí po celý den. Pokaždé, když se usmíváte, ActiluX® reaguje se světlem, čímž dochází k přirozenému bělení a odstraňování bakterií, které jsou příčinou zubního plaku a zubního kazu. Vzorec BlanX® White Shock bělí šetrným a přirozeným způsobem, neobsahuje peroxidy a je bezpečný pro dásně i zubní sklovinu. Použití Před použitím protřepat. Použijte nejméně jednou denně jednu odměrku ústní vody po dobu 30 sekund (vyplachovat ústa a poté vyplivnout). Nejlepší výsledky dosáhnete v kombinaci s ostatními produkty pro bělení zubů značky BlanX® White Shock.
od 170 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
BlueM ústní voda 500ml zajišťuje, aby zuby i dásně zůstaly zdravé.Má unikátní složení s aktivním kyslíkem. Neobsahuje fluorid a alkohol.Ústní voda s kyslíkem urychluje hojení ran měkkých tkání nebo parodontálních váčků zvýšením hladiny.Velikost balení je 500 ml.
od 419 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Ústní voda Dr. Landy je čistě přírodní dvousložkový produkt, složený z výtažků bylin a propolisu bez jakýchkoli chemických nebo konzervačních látek a s výraznými účinky proti zánětu dásní a parodontóze.
od 599 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Přírodní sérum s biok konopným olejem, účinnými rostlinnými extrakty a s alkoholem pro péči o dutinu ústní, dásně a rty. 
od 219 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Cannadent regenerační sérum je určeno pro přímou péči o rty a sliznice úst. Patentově chráněná receptura s antimikrobiálním účinkem. * sérum je kosmetický přípravek, který urychluje regeneraci tkání a přispívá ke zmírnění pocitů pálení, svědění, pnutí a nadměrné citlivosti rtů a sliznice úst spojených s výskytem aft, oparů, parodontózy a u otlaků od protéz a rovnátek.
od 629 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max
Caphosol je roztok elektrolytů určený k zvlhčení, lubrikaci a čištění dutiny ústní včetně sliznice úst, jazyka a orofaryngu. Přípravek je složený ze dvou samostatně balených vodných roztoků, jejichž smícháním vznikne roztok přesycený.
od 1 689 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Výplachová ústní voda obsahující unikátní složení mikroflóry, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech.
od 309 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Odrážky Kvalitní ústní voda bez obsahu alkoholu Má velmi svěží příchuť Poskytuje dokonalé a dlouhodobé osvěžení dechu Technologie Colgate Plax FreshFX chrání nepřetržitě před usazováním plaku a ničí 99 % bakterií Díky fluoridu efektivně chrání před vznikem zubního kazu Zajišťuje dokonalou péči o celou vaši dutinu ústní Popis Popis Ústní vody jsou velmi účinným pomocníkem v boji se zubním kazem a plakem, působí také jako prevence zubního kamene, paradontózy a nepříjemného zápachu z úst. Proto je vhodné doplnit pravidelné čištění zubů o jejich používání. Ústní voda bez alkoholu COLGATE Plax Fresh Smile s velmi osvěžující příchutí váš dech dokonale a dlouhodobě osvěží. Díky technologii Colgate Plax FreshFX ničí 99 % bakterií a neustále chrání před usazováním plaku. Byla klinicky testována zubními lékaři, obsahuje fluorid, který zajišťuje ochranu před zubním kazem. Při pravidelném používání 2× denně bude váš dech udržovat svěží a pečovat o ústní dutinu 24 hodin 7 dní v týdnu. Použití Ústní vodu používejte dvakrát denně ráno a večer, vždy po vyčištění zubů. Naplňte vodou víčko až po rysku a vyplachujte ústa a zejména prostor mezi zuby a dásní po dobu nejméně 30 sekund. Vykloktejte a poté vyplivněte. Přípravek nepolykejte.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod k použití viz obal.Podrobná data A.I.S.E. VarováníUchovávejte mimo dosah dětíBezpečnostní varováníNepolykejte. Nedoporučuje se pro děti do 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.Jazyky na baleníČeštinaEstonštinaFrancouzštinaNěmčinaLotyštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Ústní voda Varianta - Fresh SmilesKomponenty SloženíAqua Glycerin Propylene glycol Sorbitol Poloxamer 407 Aroma Cetylpyridinium chloride Potassium sorbate Sodium fluoride Sodium saccharin Menthol CI 42051 Obsahuje: fluorid sodný (225 ppm Fˉ)
od 92 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
K výplachům úst při zánětech, krvácení dásní a parodontitidě. K péči o dutinu ústní v těhotenství. Pro pacienty se zubními můstky, implantáty, zvýšenou kazivostí zubů a ortodontickými aparátky. Pro opakované 14denní používání. Použití: Doplňuje léčbu zánětu dásní, používá se k preventivní péči o dutinu ústní, je vhodná i v těhotenství. Zlepšuje ústní hygienu u pacientů: s rozsáhlými fixními můstky a ortodontickými aparáty, s dentálními implantáty se záněty v dutině ústní v důsledku nošení zubních náhrad s opakujícími se problémy s afty se zvýšenou kazivostí zubů Dávkování a způsob použití: Roztok je vhodné používat ve dvoutýdenních cyklech: po 2 týdnech používání se aplikace na 2-4 týdny přeruší a po uplynutí této doby se cyklus znovu opakuje. K výplachům úst 2x denně, nejlépe ráno a večer po jídle a vyšištění zubů. Odměrný kalíšek naplnit po rysku (15ml). Ústa vyplachovat po dobu 1 minuty, vyplivnout. Široké spektrum účinku a dlouhodobá antiplaková aktivita: Účinná látka – ...
od 109 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby
Obsahuje antibakteriální kombinaci 0,12% chlorhexidin deglukonátu a 0,05% fluoridů, ADS (anti discolorant systém) pro snížení vedlejšího účinku nežádoucího zabarvení. Obzvlášť vhodný v případě ortodontické a protetické léčby, kde může docházet ke vzniku zubního kazu a zánětu dásní. Pro dlouhodobou prevenci (např. u fixních rovnátek) s přidanými fluoridy. Upozornění: Při používání ústních vod na bázi chlorhexidinu by pacienti neměli používat zubní pasty obsahující laurylsulfát sodný (SLS). SLS deaktivuje významný depotní účinek chlorhexidinu. Balení: 200 ml Zdroj: www.zdravedasne.cz
od 197 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Na Zuby
Ústní voda Balance pro dlouhodobou péči je určena pro pacienty se zvýšeným rizikem onemocnění zubů, pacienty s omezenou motorickou schopností a pro pacienty s ortodontickou léčbu.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Dr. Max | Na Zuby | Notino
Vyoce koncentrovaná ústní voda Forte pro krátkodobé užívání nabízí nejsilnější antibakteriální ochranu a je ideální před a po invazivních stomatologických výkonech.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Dr. Max | Na Zuby | Notino
Ústní voda Protect obsahuje méně koncentrovaný roztok CHX a proto je ideální k dlouhodobému ochrannému použití.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Dr. Max | Na Zuby | Notino
Ústní voda Regenerate s přídavkem kyseliny hyaluronové poskytuje intenzivní péči po operacích v dutině ústní, podporuje účinnou regeneraci tkání a zlepšují pooperační výsledky.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Dr. Max | Na Zuby
Je určená na masáže o podrážděnou pleť, bradavice a na dezinfekci po bodnutí hmyzem a nebo klíštětem.  
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Dr.Max PRO32 MouthWash Intensive je ústní voda, která obsahuje 0,1 % chlorhexidinu. Má antibakteriální účinky a chrání před zubním kazem. Působí proti množení bakterií, které zapříčiňují problémy s dásněmi (parodontóza nebo podráždění dásní). Neobsahuje alkohol a parabeny. Pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku. Pomáhá bojovat proti problémům s dásněmi a podporuje regeneraci podrážděných dásní. Neutralizuje škodlivé působení bakterií a zubního plaku tvorbou ochranného štítu. Působí na místech obtížně dostupných pro zubní kartáček. Pomáhá zklidňovat podrážděnou a začervenalou ústní sliznici. Je vhodná v případech, kdy není možné provést běžné čištění zubů nebo je čištění zubů problematické např. po dentálních chirurgických zákrocích. Je vhodná jako součást ústní hygieny osob používajících zubní náhradu, rovnátka, zubní implantáty nebo osob trpících parodontózou. Použití: Nalijte 10 ml ústní vody do odměrky a proplachujte 2x denně kolem zubů a dásní po dobu 30-60 sekund, poté ...
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Chcete změnu? Tak vyzkoušejte alternativu ústní vody. Ecodenta Black Whitening ústní pěna vám ji spolehlivě nahradí. Obsahuje až 95% složek přírodního původu a také černé uhlí. Hlavní vlastnosti: Alternativa ústní vody S obsahem černého uhlí Podporuje udržení vyběleného odstínu zubů Osvěžuje dech Až 95% složek přírodního původu Složení: Aqua, Sorbitol, Glycerin, POlysrobate 20, Sodium Pyrophosphate, Ethylexylglycerin, 1,3-Propanediol, Tetrapotassium Pyrophosphate, Charcoal Powder, Mentha Arvensis Oil, Sodium Cocoyl Glutamate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglycerin-10, Sodium Dehydroacetate, Sodium Saccharin, Citric Acid. Použití: Pěnu protřepte a dvěma stlačeními naplňte ústa, kloktejte asi 10 - 20 sekund a poté vyplivněte.
od 139 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Na Zuby
Osvěžující ústní voda
od 126 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Na Zuby | Ageo
Máte pocit, že se kartáčkem na některá místa v ústech nemůžete dostat? Ústní voda s výtažky ze šalvěje, aloe vera a s obsahem mátového oleje umožňuje efektivně pečovat o těžko přístupná místa v dutině ústní. Ideálně doplňuje zubní pasty ECODENTA. Šalvěj a aloe vera zajišťují ochranu dásní a mátový olej se stará o dlouhotrvající svěží dech. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Ústní voda ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo látek přírodního původu. Je určena pro každodenní péči. Hlavní vlastnosti: šalvěj a aloe vera pečují o dásně mátový olej zajišťuje svěží dech používá se po každém čištění nebo po jídle neobsahuje alkohol objem balení 480 ml Složení: Aqua*, Sorbitol*, Glycerin*, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Extract*, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Mentha Arvensis (Mint) Oil*, Aroma (Limonene), PEG-40 ...
od 142 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Ústní voda se šalvějí, aloe vera a mátovým olejem zajišťuje péči o těžce přístupná místa v ústní dutině. Neobsahuje alkohol. Perfektně doplňuje zubní pasty Ecodenta. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.
od 105 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Na Zuby | Ageo
Chcete posílit a doplnit účinky zubní pasty? Toužíte po zářivě bílém úsměvu? Ústní voda ECODENTA obsahuje dubové uhlí, které chrání zuby před tvorbou plaku a má bělicí účinky. Mátový olej zanechává dlouhotrvající svěží dech a fluorid posiluje zubní sklovinu a zabraňuje kazivosti zubů. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Ústní voda ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo látek přírodního původu. Neobsahuje alkohol a je určena pro každodenní péči. Ústní dutinu vyplachujte ústní vodou po dobu 2 minut po každém čištění nebo po jídle. Hlavní vlastnosti: účinná péče o ústní dutinu dubové uhlí má bělicí účinky a chrání proti vzniku plaku fluorid působí jako prevence zubního kazu mátový olej zanechává úžasně svěží dech používá se po každém čištění zubů nebo po jídle neobsahuje alkohol Složení: Aqua*, Sorbitol*, Glycerin*, Ethylhexylglycerin , 1,3-Propanediol, Sodium ...
od 102 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda elmex EROSION PROTECTION.
od 199 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Elmex Enamel Protection ústní voda (výplach)s novou účinnou kombinací aktivních látek, chloridem cínatým a aminfluoridem, jež chrání zubní sklovinu před erozivním účinkem kyselin z jídla či kyselin ze žaludku. Rizikové faktory jako je nízká tvorba slin a určité léky mohou proces eroze urychlit! Obsažený aminfluorid chrání před vznikem zubního kazu. Neobsahuje alkohol. Obsahuje cín. Použití: Vypláchnout 1x denně večer po vyčištění zubů.
od 149 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Elmex Erosion ústní voda účinně brání rozpouštění zubní skloviny, navíc chrání před zubním kazem.
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda elmex Junior pro děti od 6 do 12 let. Snadno použitelný doplněk k dennímu čištění zubů poskytující zvýšenou ochranu. S aminfluoridem. Jemná mátová chuť. Bez alkoholu.
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Elmex SENSITIVE PLUS ústní voda je vhodná v situacích, kdy ustupují dásně a obnažují se citlivé zubní krčky. Vnější podněty, jako jsou horké, studené, sladké, kyselé pokrmy nebo dotek mohou vést k bolestivým pocitům. Obnažené krčky zubů mohou vést k riziku vzniku zubního kazu. Pokud se přípravek používá pravidelně, účinné látky ústní vody vytváří ochrannou vrstvu na obnažených krčcích zubů, chrání tak před nepříznivými podněty a před zubním kazem. Aktivní složky: aminfluorid, fluorid draselný, hydroxid draselný Doporučení: Nejlépší je přípravek používat v kombinaci s denním čištěním zubní pastou Elmex sensitive plus. Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. Neobsahuje alkohol. Zdroj: www.gaba.com
od 155 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Ústní voda k ošetření dutiny ústní při obnažených zubních krčcích a k péči o citlivé zuby. Ústní voda neobsahuje alkohol a žádná barviva.
od 99 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Feedo
Doporučujeme používat po vyčištění zubní pastou elmex Sensitive Profesional s jemným kartáčkem na zuby.
od 196 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Elmex Sensitive Plus pro citlivé zuby je ústní voda vyvinutá speciálně pro péči o obnažené zubní krčky. Vysoce účinná látka aminfluorid vytváří dvojitou ochrannou vrstvu na zubovině a redukuje tak zanesení dentinových tubulů a tvorbu kazů a zánětů.
od 154 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Ústní voda elmex poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem, je-li používána každý den po čištění zubů. Aminfluorid obsažený v ústní vodě posiluje zubní sklovinu a chrání ji před útoky kyselin (zubním kazem), a to zejména na těch místech, která jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelná. 
od 142 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Ústní voda elmex poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem. Je obzvláště vhodná pro ty, kteří nosí ortodontické aparáty, mají můstky, atd.
od 114 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Popis Ústní voda chránící před zubním kazem Elmex Caries Protection je ideálním řešením pro všechny, kteří bojují proti zubnímu kazu. Tento produkt je ideální jako doplněk každodenní zubní hygieny. Ústní voda Elmex působí jako prevence před vznikem zubního kazu, především v místech, kam se zubní kartáček jen obtížně dostane.  Zubní sklovina získá na síle a sníží se také riziko vzniku nepříjemného zubního kazu.Ústní voda chránící před zubním kazem Caries Protection má svou účinnost ověřenou stovkami akademických studií. Vlastnosti Účinnost vědecky prokázána Remineralizuje a chrání před zubním kazem Účinně chrání před zubním kazem Rychlý a jednoduchý doplněk pro dodatečnou ochranu Ideální pro lidi nosící rovnátka Jemná chuť Bez alkoholu Bez umělých barviv Neobsahuje alkohol Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny k použití: • Po vyčištění zubů vyplachujte po dobu 30 sekund množstvím 10 ml (= jedna odměrka, nezředěno) • Nepolykejte, nevyplachujte vodu • Používejte jako doplněk ke každodennímu čištění zubů. Podrobná data Bezpečnostní varováníPro dospělé a děti starší 6 let, pokud umí vyplivovat. Uchovávejte mimo dosah dětí.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Ústni voda Varianta - S aminfluoridem
od 111 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Na Zuby | Ageo
K prevenci zubního kazu obsahuje jedinečný vysoce účinný aminfluorid, který se během krátké doby váže na sklovinu. Zpevňuje sklovinu a činí ji odolnější proti působení kyselin. Již demineralizovaná sklovina se díky ústní vodě ELMEX remineralizuje a zpevňuje se. Ústní voda Elmex představuje spolu s každodenním čištěním zubů účinnou ochranu před zubním kazem zejména v těch místech, kam zubní kartáček jen stěží dosáhne. Tato ústní voda je vhodná zejména při ztížené ústní hygieně (rovnátka, můstky apod.) a při cestování, kdy si nelze čistit zuby. Ideální je v kombinaci s denním čištěním zubní pastou Elmex. Aktivní složky: aminfluorid Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. Neobsahuje alkohol. Zdroj: www.gaba.com
od 145 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Kombinuje unikátní spojení dvou účinných látek: chlorhexidinu 0,1 % a chlorbutanolu 0,5 %. Tyto dvě složky pomáhají omezovat tvorbu zubního plaku, zabraňovat vzniku nebo zhoršování problémů s dásněmi, cíleně působí proti bakteriím a pomáhají udržovat zuby a dásně zdravé.
od 159 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Tuto ústní vodu je doporučeno používat v případě podráždění dásní.
od 162 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda k okamžitému použití, vhodná k péči o dásně, zuby a ústní dutinu během dne.
od 126 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda GUM ActiVital příspívá k ochraně ústní dutiny před usazováním bakterií a zubního plaku. Zpevnění a ochranu zubní skloviny podporuje účinné složení s fluoridy a isomaltem.  Výhody ústní vody GUM ActiVital Q10: s obsahem antioxidantu Q10 podporuje zdraví a kondici dásní obsahuje extrakty ze zázvoru a heřmánku, které působí antibakteriálně určený pro každodenní použití u dospělých nejlepších výsledků dosáhnete společným používáním se zubní pastou GUM ActiVital Q10 Složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 407, Isomalt, Ethyl Lauroyl Arginate HCI, Sodium Benzoate, Aroma, Punica Granatum Fruit Extract, Sucralose, Sodium FLuoride, Bisabolol, Ubiquinone, CI 42090, CI47005, Zingiber Officiale Root Extract, Sodium Citrate, Citric Acid Potasium Sorbate.
od 119 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Na Zuby
GUM Paroex KRÁTKODOBÁ PÉČE ústní voda působí proti tvorbě zubního plaku u dásní postižených zánětem nebo krvácením. Je vhodná před a po chirurgických zákrocích v ústech, extrakci zubu nebo umístění implantátu. Přípravek pečuje o citlivé, zanícené a krvácející dásně a zároveň působí jako aktivní obrana proti paradentóze. Chlorhexidin diglukonát (CH 0,12%) má široké antiseptické spektrum působící dlouhodobě proti tvorbě zubního plaku a nebezpečným bakteriím, které zodpovídají za onemocnění dásní. GUM Paroex ústní voda: Vhodná pro krátkodobou péči Působí proti krvácení a zánětu dásní Redukuje tvorbu zubního plaku Regeneruje a revitalizuje dásně Má jemnou osvěžující příchuť, je bez alkoholu Nepálí, neštípe a nedráždí dásně Jak se přípravek GUM Paroex ústní voda používá: Naplňte víčko s odměrkou po rysku 10 nebo 15ml. Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů po dobu 30 sekund a vyplivněte. Roztok není potřeba ředit. Přípravek není vhodný pro děti. Je určen pro vnější použití, nepolyká ...
od 169 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Lékárna.cz
Ústní voda GUM SensiVital s léčivými účinky byla vyvinuta jako celodenní ochrana citlivých zubů a dásní před bolestí. Speciální formule s aloe vera a vitaminem E podporuje revitalizaci dásně a působí proti procesu stárnutí. Jemné složení, vhodné i pro osoby s afty a puchýřky v ústech, dělá z ústní vody GUM SensiVital špičkový doplněk péče o citlivé zuby a dásně. Výhody ústní vody GUM SensiVital: Obsažený dusičnan draselný (5%) účinně působí proti citlivosti zubů Provitamin B5, vitamin E a aloe vera revitalizují dásně a posilují jejich imunitu   Patentovaná kombinace fluoridů a isomaltu účinně remineralizuje zubní sklovinu Díky jemnému složení bez obsahu alkoholu je vhodná i pro osoby s afty či puchýřky Návod na použití: Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů po dobu nejméně 30 sekund. Následně již nevyplachujte vodou. Upozornění: Ústní vodu skladujte mimo dosah dětí. Nepolykejte ji. Pouze pro vnější použití.
od 109 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Na Zuby
GUM® HaliControl ústní výplach bojuje s příčinami špatného dechu v celé dutině ústní.
od 159 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
1
3