LEANO.cz
133 položek
Aloclair™obsahuje látky, které napomáhají urychlit hojení aftů (výtažek Aloe vera), hydratují sliznici úst (Hyaluronát sodný), zmírňují pálení a zarudnutí (Glycyrrhetinová kyselina).
od 189 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Je nedílnou součástí dokonalé ústní hygieny během celého dne. Zabezpečí příjemný pocit svěžesti.    
od 62 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
ARNIKA® ROSTLINNÝ MASÁŽNÍ ROZTOK K OŠETŘENÍ DÁSNÍ. Jedná se o vynikající prostředek v boji proti zánětu dásní, paradentóze, nebo v případě infekce v ústech a při vzniku aftů.
od 76 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Popis Bioderma ABCDerm H2O micelární přípravek vyvinutý pro obzvlášť citlivou pokožku miminek a malých dětí. Jemně čistí zadeček, kožní záhyby, obličej, ruce i celé tělo. Micely obsažené v přípravku vytvářejí z nečistot dokonalé mikroemulze, ale zároveň nezasahují do rovnováhy pokožky. ABCDerm H2O zjemňuje podráždění a začervenání pokožky a pomáhá zachovávat hydrolipidový film. Přípravek se nemusí oplachovat, neboť neobsahuje mýdlo. Obsah: 500 ml
od 311 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Ústní voda BioRepair přináší inovativní řešení v péči o citlivé i zdravé zuby v kombinaci s antibakteriálními účinky, a to bez fluoridů a běžných antibakteriálních složek. Komplexní ochranu zajišťuje patentovaná formule MircoRepair, která remineralizuje zubní sklovinu a působí preventivně proti vzniku zubního plaku, zubního kazu a kamene.  Speciální řada přípravků včetně ústní vody BioRepair byla vyvinuta ve spolupráci s univerzitou v italské Boloni a zaručuje kompletní péči o dutinu ústní. Výhody ústní vody BioRepair: Bioaktivní mikročástice MicroRepair obnovují strukturu skloviny a dentinu, uzavírají dentinové tubuly a překrývají odhalené zubní krčky  Redukuje citlivé reakce zubů na teplo, chlad, sladké či kyselé Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu a díky kompaktnímu povrchu působí běleji Neobsahuje fluorid Účinně ničí bakterie pro udržení svěžího dechu Řada BioRepair® zahrnuje tři typy zubních past a ústní výplach, které jsou vhodné v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.
od 152 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Jediná ústní voda  obsahující revoluční bělicí technologii, která se aktivuje světlem. Čím více se budete usmívat, tím zářivější bude Váš úsměv a navíc budete mít dech osvěžen příjemnou vůní čerstvé máty. Přednosti ústní vody BlanX® White Shock Příchuť čerstvé máty osvěží váš dech prakticky na celý den. Ničí bakterie, které jsou příčinou zubního kazu a plaku. Vhodná pro každého, kdo chce odstranit zabarvení zubů způsobené kávou, kouřením, nebo jinými potravinami. Ústní voda je vhodná jako doplňěk bělicí zubní pasty. Co je to BlanX® White Shock BlanX® White Shock jako jediná obsahuje technologii ActiluX®, která je chráněna dvěma mezinárodními patenty. ActiluX® přítomný v obecném vzorci BlanX® White Shock zůstává na povrchu zubů a aktivně bělí po celý den. Pokaždé, když se usmíváte, ActiluX® reaguje se světlem, čímž dochází k přirozenému bělení a odstraňování bakterií, které jsou příčinou zubního plaku a zubního kazu. Vzorec BlanX® White Shock bělí šetrným a přirozeným způsobem, neobsahuje peroxidy a je bezpečný pro dásně i zubní sklovinu. Použití Před použitím protřepat. Použijte nejméně jednou denně jednu odměrku ústní vody po dobu 30 sekund (vyplachovat ústa a poté vyplivnout). Nejlepší výsledky dosáhnete v kombinaci s ostatními produkty pro bělení zubů značky BlanX® White Shock.
od 170 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
BlueM ústní voda 500ml zajišťuje, aby zuby i dásně zůstaly zdravé.Má unikátní složení s aktivním kyslíkem. Neobsahuje fluorid a alkohol.Ústní voda s kyslíkem urychluje hojení ran měkkých tkání nebo parodontálních váčků zvýšením hladiny.Velikost balení je 500 ml.
od 375 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Na Zuby
Ústní voda Dr. Landy je čistě přírodní dvousložkový produkt, složený z výtažků bylin a propolisu bez jakýchkoli chemických nebo konzervačních látek a s výraznými účinky proti zánětu dásní a parodontóze.
od 599 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Přírodní sérum s biok konopným olejem, účinnými rostlinnými extrakty a s alkoholem pro péči o dutinu ústní, dásně a rty. 
od 215 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz
Cannadent regenerační sérum je určeno pro přímou péči o rty a sliznice úst. Patentově chráněná receptura s antimikrobiálním účinkem. * sérum je kosmetický přípravek, který urychluje regeneraci tkání a přispívá ke zmírnění pocitů pálení, svědění, pnutí a nadměrné citlivosti rtů a sliznice úst spojených s výskytem aft, oparů, parodontózy a u otlaků od protéz a rovnátek.
od 635 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max | Pilulka
Caphosol je roztok elektrolytů určený k zvlhčení, lubrikaci a čištění dutiny ústní včetně sliznice úst, jazyka a orofaryngu. Přípravek je složený ze dvou samostatně balených vodných roztoků, jejichž smícháním vznikne roztok přesycený.
od 1 749 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Výplachová ústní voda obsahující unikátní složení mikroflóry, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech.
od 297 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Lékárna.cz
Kvalitní klinicky testovaná ústní voda bez alkoholu  COLGATE Plax Active Sea Salt pro dokonalé a dlouhodobé osvěžení dechu Účinně bojuje proti bakteriím Používání ústní vody 2 denně poskytuje ochranu před zubním plakem 247 Popis Popis Ústní vody jsou velmi účinným pomocníkem v boji se zubním kazem a plakem působí také jako prevence zubního kamene paradontózy a nepříjemného zápachu z úst Proto je vhodné doplnit pravidelné čištění zubů o jejich používání Ústní voda bez alkoholu COLGATE Plax Active Sea Salt váš dech dokonale a dlouhodobě osvěží chrání před vznikem plaku a ničí bakterie   Použití Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte Vlastnosti Neobsahuje ethanol Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNepolykejte Použití viz obal Podrobná data Jazyky na baleníČeštinaDánštinaAngličtinaFinštinaMaďarštinaLotyštinaNorštinaPolštinaRuštinaSlovenštinaŠvédštinaRozklad popisuFunkční jméno Ústní voda Varianta Active Sea Salt
od 73 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Ústní voda bez alkoholu obsahuje výtažky z čaje a citronu.
od 64 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Účinně bojuje proti bakteriím a tvorbě zubního plaku po dobu 12-ti hodin. Díky fluoridu chrání před zubním kazem a posiluje zuby. Chrání před onemocněním dásní a čistí i těžko dostupná místa. Skvělá chuť poskytuje dlouhotrvající svěží dech.
od 108 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Colgate ÚV 250ml Kids Minion Ústní voda bez alkoholu s mentolovou příchutí, která je vhodná jako doplňková ochrana dětských zubů. Díky obsahu aminfluoridu budou zuby vašich dětí zdravé a silné.
od 66 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Colgate ÚV 250ml Max White Instantl Ústní voda se skvělou osvěžující chutí bez alkoholu. Ústní voda je doplňkovou péčí o zubní hygienu.
od 69 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
Ústní voda Colgate Plax - klinicky ověřené složení bojuje proti bakteriím, pomáhá předcházet zubnímu plaku a poskytuje 24/7 ochranu před pachem z úst*. *používejte dvakrát denně.
od 48 Kč
Nejlevněji
Ageo
Ageo
K výplachům úst při zánětech, krvácení dásní a parodontitidě. K péči o dutinu ústní v těhotenství. Pro pacienty se zubními můstky, implantáty, zvýšenou kazivostí zubů a ortodontickými aparátky. Pro opakované 14denní používání. Použití: Doplňuje léčbu zánětu dásní, používá se k preventivní péči o dutinu ústní, je vhodná i v těhotenství. Zlepšuje ústní hygienu u pacientů: s rozsáhlými fixními můstky a ortodontickými aparáty, s dentálními implantáty se záněty v dutině ústní v důsledku nošení zubních náhrad s opakujícími se problémy s afty se zvýšenou kazivostí zubů Dávkování a způsob použití: Roztok je vhodné používat ve dvoutýdenních cyklech: po 2 týdnech používání se aplikace na 2-4 týdny přeruší a po uplynutí této doby se cyklus znovu opakuje. K výplachům úst 2x denně, nejlépe ráno a večer po jídle a vyšištění zubů. Odměrný kalíšek naplnit po rysku (15ml). Ústa vyplachovat po dobu 1 minuty, vyplivnout. Široké spektrum účinku a dlouhodobá antiplaková aktivita: Účinná látka – ...
od 119 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Antibakteriální ústní voda s obsahem Chlorhexidin dikoglunátu 0,05% a fluoridu sodného 0,05%.
od 197 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Lékárna.cz | Na Zuby
Obsahuje antibakteriální kombinaci 0,12% chlorhexidin deglukonátu a 0,05% fluoridů, ADS (anti discolorant systém) pro snížení vedlejšího účinku nežádoucího zabarvení. Obzvlášť vhodný v případě ortodontické a protetické léčby, kde může docházet ke vzniku zubního kazu a zánětu dásní. Pro dlouhodobou prevenci (např. u fixních rovnátek) s přidanými fluoridy. Upozornění: Při používání ústních vod na bázi chlorhexidinu by pacienti neměli používat zubní pasty obsahující laurylsulfát sodný (SLS). SLS deaktivuje významný depotní účinek chlorhexidinu. Balení: 200 ml Zdroj: www.zdravedasne.cz
od 182 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda Balance pro dlouhodobou péči je určena pro pacienty se zvýšeným rizikem onemocnění zubů, pacienty s omezenou motorickou schopností a pro pacienty s ortodontickou léčbu.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby | Notino
Vyoce koncentrovaná ústní voda Forte pro krátkodobé užívání nabízí nejsilnější antibakteriální ochranu a je ideální před a po invazivních stomatologických výkonech.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby | Notino
Ústní voda Protect obsahuje méně koncentrovaný roztok CHX a proto je ideální k dlouhodobému ochrannému použití.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby | Notino
Ústní voda Regenerate s přídavkem kyseliny hyaluronové poskytuje intenzivní péči po operacích v dutině ústní, podporuje účinnou regeneraci tkání a zlepšují pooperační výsledky.
od 154 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby
Je určená na masáže o podrážděnou pleť, bradavice a na dezinfekci po bodnutí hmyzem a nebo klíštětem.  
od 136 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Lékárna.cz
Dr.Max PRO32 MouthWash Intensive je ústní voda, která obsahuje 0,1 % chlorhexidinu. Má antibakteriální účinky a chrání před zubním kazem. Působí proti množení bakterií, které zapříčiňují problémy s dásněmi (parodontóza nebo podráždění dásní). Neobsahuje alkohol a parabeny. Pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku. Pomáhá bojovat proti problémům s dásněmi a podporuje regeneraci podrážděných dásní. Neutralizuje škodlivé působení bakterií a zubního plaku tvorbou ochranného štítu. Působí na místech obtížně dostupných pro zubní kartáček. Pomáhá zklidňovat podrážděnou a začervenalou ústní sliznici. Je vhodná v případech, kdy není možné provést běžné čištění zubů nebo je čištění zubů problematické např. po dentálních chirurgických zákrocích. Je vhodná jako součást ústní hygieny osob používajících zubní náhradu, rovnátka, zubní implantáty nebo osob trpících parodontózou. Použití: Nalijte 10 ml ústní vody do odměrky a proplachujte 2x denně kolem zubů a dásní po dobu 30-60 sekund, poté ...
od 99 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Chcete změnu? Tak vyzkoušejte alternativu ústní vody. Ecodenta Black Whitening ústní pěna vám ji spolehlivě nahradí. Obsahuje až 95% složek přírodního původu a také černé uhlí. Hlavní vlastnosti: Alternativa ústní vody S obsahem černého uhlí Podporuje udržení vyběleného odstínu zubů Osvěžuje dech Až 95% složek přírodního původu Složení: Aqua, Sorbitol, Glycerin, POlysrobate 20, Sodium Pyrophosphate, Ethylexylglycerin, 1,3-Propanediol, Tetrapotassium Pyrophosphate, Charcoal Powder, Mentha Arvensis Oil, Sodium Cocoyl Glutamate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglycerin-10, Sodium Dehydroacetate, Sodium Saccharin, Citric Acid. Použití: Pěnu protřepte a dvěma stlačeními naplňte ústa, kloktejte asi 10 - 20 sekund a poté vyplivněte.
od 118 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Dr. Max | Pilulka | Na Zuby
Máte pocit, že se kartáčkem na některá místa v ústech nemůžete dostat? Ústní voda s výtažky ze šalvěje, aloe vera a s obsahem mátového oleje umožňuje efektivně pečovat o těžko přístupná místa v dutině ústní. Ideálně doplňuje zubní pasty ECODENTA. Šalvěj a aloe vera zajišťují ochranu dásní a mátový olej se stará o dlouhotrvající svěží dech. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Ústní voda ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo látek přírodního původu. Je určena pro každodenní péči. Hlavní vlastnosti: šalvěj a aloe vera pečují o dásně mátový olej zajišťuje svěží dech používá se po každém čištění nebo po jídle neobsahuje alkohol objem balení 480 ml Složení: Aqua*, Sorbitol*, Glycerin*, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Extract*, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Mentha Arvensis (Mint) Oil*, Aroma (Limonene), PEG-40 ...
od 114 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz
Ústní voda se šalvějí, aloe vera a mátovým olejem zajišťuje péči o těžce přístupná místa v ústní dutině. Neobsahuje alkohol. Perfektně doplňuje zubní pasty Ecodenta. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.
od 108 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Na Zuby | Ageo
ECODENTA Ústní pěna pro děti máta - meloun představuje skvělou alternativu ústní vody, která čistí celou ústní dutinu a pečuje o ni.
od 145 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Chcete posílit a doplnit účinky zubní pasty? Toužíte po zářivě bílém úsměvu? Ústní voda ECODENTA obsahuje dubové uhlí, které chrání zuby před tvorbou plaku a má bělicí účinky. Mátový olej zanechává dlouhotrvající svěží dech a fluorid posiluje zubní sklovinu a zabraňuje kazivosti zubů. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Ústní voda ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo látek přírodního původu. Neobsahuje alkohol a je určena pro každodenní péči. Ústní dutinu vyplachujte ústní vodou po dobu 2 minut po každém čištění nebo po jídle. Hlavní vlastnosti: účinná péče o ústní dutinu dubové uhlí má bělicí účinky a chrání proti vzniku plaku fluorid působí jako prevence zubního kazu mátový olej zanechává úžasně svěží dech používá se po každém čištění zubů nebo po jídle neobsahuje alkohol Složení: Aqua*, Sorbitol*, Glycerin*, Ethylhexylglycerin , 1,3-Propanediol, Sodium ...
od 122 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Ústní voda elmex EROSION PROTECTION.
od 179 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Elmex Enamel Protection ústní voda (výplach)s novou účinnou kombinací aktivních látek, chloridem cínatým a aminfluoridem, jež chrání zubní sklovinu před erozivním účinkem kyselin z jídla či kyselin ze žaludku. Rizikové faktory jako je nízká tvorba slin a určité léky mohou proces eroze urychlit! Obsažený aminfluorid chrání před vznikem zubního kazu. Neobsahuje alkohol. Obsahuje cín. Použití: Vypláchnout 1x denně večer po vyčištění zubů.
od 132 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Ageo
Elmex Erosion ústní voda účinně brání rozpouštění zubní skloviny, navíc chrání před zubním kazem.
od 130 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Lékárna.cz | Na Zuby
Ústní voda elmex Junior pro děti od 6 do 12 let. Snadno použitelný doplněk k dennímu čištění zubů poskytující zvýšenou ochranu. S aminfluoridem. Jemná mátová chuť. Bez alkoholu.
od 86 Kč
Nejlevněji
Ageo
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Ageo
Elmex SENSITIVE PLUS ústní voda je vhodná v situacích, kdy ustupují dásně a obnažují se citlivé zubní krčky. Vnější podněty, jako jsou horké, studené, sladké, kyselé pokrmy nebo dotek mohou vést k bolestivým pocitům. Obnažené krčky zubů mohou vést k riziku vzniku zubního kazu. Pokud se přípravek používá pravidelně, účinné látky ústní vody vytváří ochrannou vrstvu na obnažených krčcích zubů, chrání tak před nepříznivými podněty a před zubním kazem. Aktivní složky: aminfluorid, fluorid draselný, hydroxid draselný Doporučení: Nejlépší je přípravek používat v kombinaci s denním čištěním zubní pastou Elmex sensitive plus. Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. Neobsahuje alkohol. Zdroj: www.gaba.com
od 135 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Ústní voda k ošetření dutiny ústní při obnažených zubních krčcích a k péči o citlivé zuby. Ústní voda neobsahuje alkohol a žádná barviva.
od 120 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby | Feedo
Doporučujeme používat po vyčištění zubní pastou elmex Sensitive Profesional s jemným kartáčkem na zuby.
od 184 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Dr. Max | Pilulka | Lékárna.cz | Na Zuby
Elmex Sensitive Plus pro citlivé zuby je ústní voda vyvinutá speciálně pro péči o obnažené zubní krčky. Vysoce účinná látka aminfluorid vytváří dvojitou ochrannou vrstvu na zubovině a redukuje tak zanesení dentinových tubulů a tvorbu kazů a zánětů.
od 154 Kč
Nejlevněji
Notino
Notino
Ústní voda elmex poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem, je-li používána každý den po čištění zubů. Aminfluorid obsažený v ústní vodě posiluje zubní sklovinu a chrání ji před útoky kyselin (zubním kazem), a to zejména na těch místech, která jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelná. 
od 158 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka
Ústní voda elmex poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem. Je obzvláště vhodná pro ty, kteří nosí ortodontické aparáty, mají můstky, atd.
od 129 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Lékárna.cz
Popis Ústní voda chránící před zubním kazem Elmex Caries Protection je ideálním řešením pro všechny, kteří bojují proti zubnímu kazu. Tento produkt je ideální jako doplněk každodenní zubní hygieny. Ústní voda Elmex působí jako prevence před vznikem zubního kazu, především v místech, kam se zubní kartáček jen obtížně dostane.  Zubní sklovina získá na síle a sníží se také riziko vzniku nepříjemného zubního kazu.Ústní voda chránící před zubním kazem Caries Protection má svou účinnost ověřenou stovkami akademických studií. Vlastnosti Účinnost vědecky prokázána Remineralizuje a chrání před zubním kazem Účinně chrání před zubním kazem Rychlý a jednoduchý doplněk pro dodatečnou ochranu Ideální pro lidi nosící rovnátka Jemná chuť Bez alkoholu Bez umělých barviv Neobsahuje alkohol Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny k použití: • Po vyčištění zubů vyplachujte po dobu 30 sekund množstvím 10 ml (= jedna odměrka, nezředěno) • Nepolykejte, nevyplachujte vodu • Používejte jako doplněk ke každodennímu čištění zubů. Podrobná data Bezpečnostní varováníPro dospělé a děti starší 6 let, pokud umí vyplivovat. Uchovávejte mimo dosah dětí.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaMaďarštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Ústni voda Varianta - S aminfluoridem
od 118 Kč
Nejlevněji
Ageo
Na Zuby | Ageo
K prevenci zubního kazu obsahuje jedinečný vysoce účinný aminfluorid, který se během krátké doby váže na sklovinu. Zpevňuje sklovinu a činí ji odolnější proti působení kyselin. Již demineralizovaná sklovina se díky ústní vodě ELMEX remineralizuje a zpevňuje se. Ústní voda Elmex představuje spolu s každodenním čištěním zubů účinnou ochranu před zubním kazem zejména v těch místech, kam zubní kartáček jen stěží dosáhne. Tato ústní voda je vhodná zejména při ztížené ústní hygieně (rovnátka, můstky apod.) a při cestování, kdy si nelze čistit zuby. Ideální je v kombinaci s denním čištěním zubní pastou Elmex. Aktivní složky: aminfluorid Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. Neobsahuje alkohol. Zdroj: www.gaba.com
od 129 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Kombinuje unikátní spojení dvou účinných látek: chlorhexidinu 0,1 % a chlorbutanolu 0,5 %. Tyto dvě složky pomáhají omezovat tvorbu zubního plaku, zabraňovat vzniku nebo zhoršování problémů s dásněmi, cíleně působí proti bakteriím a pomáhají udržovat zuby a dásně zdravé.
od 121 Kč
Nejlevněji
Na Zuby
Pilulka | Na Zuby
1
3