LEANO.cz
Tołpa Dermo Body Mum zpevňující krém na problémové partie 250 ml

Tołpa Dermo Body Mum zpevňující krém na problémové partie 250 ml

Cena 329
  • Doručení domů/poštovné 89 Kč
  • Dostupnost: skladem

Tołpa Dermo Body Mum zpevňující krém na problémové partie 250 ml

Srovnání cen Tołpa Dermo Body Mum zpevňující krém na problémové partie 250 ml

329 Kč
 
89 Kč
329.00 329.00 1

Podobné zboží

VYHLAZENÍ CELULITIDY - PEVNÁ KŮŽE
od 580 Kč
Nejlevněji
Notino
Pilulka | Dr. Max | Notino
Ochablé pánevní dno může být příčinou mnoha zdravotních potíží (například inkontinence, neplodnosti, úniku stolice nebo bolestí zad). Pravidelným cvičením lze tyto potíže zmírnit nebo jim zcela předejít. kGoal je chytrá pomůcka pro posilování pánevního dna. Jedná se o interaktivní cvičební systém, který zahrnuje bezplatnou mobilní aplikaci v českém jazyce. Ta poskytuje informace o průběhu cvičení. Díky historii cvičení můžete průběžně porovnat Vaše pokroky. To vše formou zábavných her, které ovládáte použitím Vašich svalů. Hlavní vlastnosti: hravá forma cvičení k posílení pánevního dna vyrobeno z nezávadného lékařského silikonu tvar, který se přizpůsobí Vašemu tělu Složení: Lékařský silikon třídy VI. Použití: kGoal je měkký jako polštářek a bezvadně se přizpůsobí Vašemu tělu. Po cvičení můžete cítit mírnou únavu svalů. Po každém použití doporučujeme očistit dezinfekčními ubrousky nebo omýt žínkou, mýdlem a vodou. Vyhněte se jeho ponořování do vody. kGoal není vodotěsný. Používejte ...
od 4 090 Kč
Nejlevněji
Dr. Max
Dr. Max
Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je tkáň uvolněná a poddajnější.
od 126 Kč
Nejlevněji
Lékárna.cz
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz
Výživné zpevňující tělové mléko Q10 plus - viditelně pevnější a jemnější pokožka již za 2 týdny! Bohaté složení pokožku zpevňuje, zvyšuje její pružnost, intenzívně hydratuje, vyživuje a zabraňuje jejímu vysušování.
od 179 Kč
Nejlevněji
Pilulka
Pilulka | Dr. Max | Lékárna.cz